stav po operaci bartoliniho žlázy - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci stav po operaci bartoliniho žlázy. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí stav po operaci bartoliniho žlázy. |
Stav po operaci štítné žlázyDobrý den, jsem 5 týdnů po operaci odstranění štítné žlázy. Operace proběhla bez komplikací a rána se dobře hojí. Nyní jsem asi 2 týdny zaléčená Euthyroxem 100. Před operací Euthyrox 50. Můj dotaz je: kdy a jak mohu začít sportovat. Už 7 let pravidelně 2x týdně plavu hodinu pod vedením trenéra, jezdím...Dobrý den. Každý pacient se hojí individuálně, proto vám nemohu dát 100% odpověď. Napíši vám běžná doporučení.... Více info |
Stav po operaci lokteDobrý den. můj syn byl v pátek na operaci lokte, má tam dráty a sádru, dnes v úterý nás pustili domů, ale ráno když jsme se vzbudili tak to měl prosáklé, sestřička mi řekla, že se to může stát, ale mě se to nezdá. Celou dobu ledujeme. Na kontrolu máme jít za týden na rentgen. Děkuji moc za odpověďDobrý den paní Kristýno. Děkujeme za Váš dotaz. Z dotazu mi není zřejmé co myslíte tím, že to měl syn... Více info |
Bartoliniho žlázaDobrý den Mám už pár let bouličku pod pyskem. Lékaři jsem to říkala a řekla mi že kdyby se to zvětšilo tak mám přijít . Boulička se sice nezvětšila ale vůbec netuším co by to mohlo být. Je to jako 2cm míček pod kůží , na dotek nebolí a dá se s ním trochu hýbat . Netušíte oč by se mohlo jednat ? DěkujiHezký den Kateřino, děkuji za dotaz. Mohlo by se jednat o zvětšenou mízní uzlinku, či např. zánět Bartoliniho... Více info |
Stav po operaci štítné žlázyDobrý den, chtěl jsem se Vás zeptat na vliv pobytu na slunci na stav po operaci štítné žlázy. Moji mamince v lednu tohoto roku vyoperovali celou štítnou žlázu kvůli jednomu podezřelemu uzlu s tím, že po operaci ji nebyla nebyla nasazena žádnou speciální léčba, pouze užívání léku Letrox. Dále lékař doporučil...Dobrý den, po operaci štítné žlázy je potřeba především doplňovat hormon štítné žlázy. Ten maminka užívá.... Více info |
Stav po operaci píštěleDobrý den, 5.12. jsem byl na operaci píštěle. Píštěl byla vyříznutá celá. rána po operaci kolem konečníku se zahojila dobře. Nyní se mi ale stále nedaří doléčit nezahojenou ranku těsně v konečníku. Stále raději používám nesterilní čtverce, protože vždy po záchodě a po sprše tam po nějaké době zůstává...Dobrý den pane Václave, doporučuji Vám určitě proktologickou kontrolu, je třeba problém vidět, dále bych... Více info |
Stav po operaci nádoru žaludku, komplikace - názor na další operaciDobrý den, dne 10.5. 2019 jsem byla operovaná na chirurgii v Jablonci nad Nisou - tubulární adenokarcinom kardie /dle CT bez zn. generalizace a bez lymfadenopatie/ - TU v manžetě po fundoplikaci. Byly komplikace, propuštěna jsem byla 29.7.2019 /disrupce operační rány, dehiscence esofago-gastroanastomosy,...Dobrý den, z Vašeho popisu a zpráv vyplývá, že jednalo o poměrně komplikovaný průběh (více než 2-měsíční... Více info |
Stav po operaci krční páteřePo operaci krcni patete velke bolesti v ramenach, pazich i rukou. Prava strana v napeti, stahovavi na zadech i hrudi. Prechazi nekdy do tresu, pali a reze. Prosim i vysvetleni posledni MR. Paterni kanal je primarne stenoticky, v urovniobratloveho tela C3 dosahuje prumeru 10mm. Zaver St. P. operacehernie...Dobrý den, kontrolní nález na magnetické rezonanci je normální, respektive odpovídá stavu operaci... Více info |
Stav po operaci pupeční kýly a bolestivost břichaDobrý den. Jsem přesně týden po operaci pupeční kýly. Po celý týden jsem neměl žádné větší bolesti spíš se můj stav každý den zlepšoval. Včera mi ale nešlo dojít si na záchod a břicho mě až do dneška hrozně rozbolelo. Navíc se mi zdá že se mi nad stehy udělala malá boulička. Je to běžné nebo se mám obávat...Dobrý den pane Tomáši. Děkujeme za Váš dotaz. Dle mého názoru není běžné, aby týden po operaci vznikla... Více info |
Stav po operaci břišní kýly po poroduDobrý den, cca před třemi týdny jsem byla na operaci kýly. Byl to malý zásah, byla veliká asi 1 cm. Dělali mi operaci pod celkovou narkózou a normálně mi jo vyrizli. Jizva už je pěkná ale nad jizvou je břicho napohmat tvrdé. Je možné že se ještě oblast po operaci vstřebává a dává do pořádku? Nebo je...Milá Lucie, předpokládám, že šlo o drobnou pupeční kýlu. jizva se hojí nejen povrchově, ale i do hloubky,... Více info |
Prekolapsový stavVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |