stíny před okem - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci stíny před okem. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí stíny před okem. |
2. měsíc mě trápí suchá, svědivá a šupinkatá vyrážka pod pravým okemDobrý den, už zhruba 2. měsíc mě trápí suchá, svědivá a šupinkatá vyrážka pod pravým okem. Vysadila jsem veškerou kosmetiku, nelíčím se, pleť čistím teplou vodou a šetrným odličovačem. Nemám ale pocit, že by to pomohlo. Naopak se vyrážka - suchá, svědivá s loupajícími se šupinkami objevila i na obou...Dobrý den, těhotná jste 4 měsíce, potíže máte 2 měsíce. Jak dlouho užíváte zmiňované potravinové doplňky?... Více info |
Mozol nohy s kuřím okemDobrý den,na okraji nohy se mi udělalo takové bílé kolečko(viz foto) na které,když šlápnu tak bolí. Nějaká rada?Dobrý den, jedná se o běžný mozol s kuřím okem, který se vytváří v místech zátěže nohy. Pokud je... Více info |
Už asi týden mě trápí problém s okemDobrý den, už asi týden mě trápí problém s okem. Jakmile se probudím cítím v oku takové napětí/vibrace/tepání vystřelující až do ucha. Nejsem v tu chvíli schopna udržet oko otevřené, musím ho na chvilku zavřít, aby to přestalo. Stane se to 1-3x, pak je klid. Občas se to stane i během dne, ale převážně...Dobrý den, popravdě, nejsem z popisu Vaších potíží schopná přesněji říct, co může být příčinou problémů... Více info |
Mám problém s levým okemDobrý den, Už rok mám problém s levým okem.Zacalo to jak jsem začala kojit. Byla jsem u dvou oční ta poslední mi napsala kapky a masticku (tobradex). Dodržovala jsem to jak mi předepsala problém ustal nachvili. Pak mi doporučila až doberu masticku, tak si mazat kolem očí vazelinu a nebo máslo bohužel...Dobrý den paní Zuzano, netrpěla jste dříve jako dítě na atopický ekzém? Domnívám se, že jde o projev... Více info |
Záblesk před okemDobrý den, již asi dva dny vidím záblesk před pravým okem. Hlavně když se podívám dolů, ale je to celkově nepříjemné. Již jsem měla něco podobného před pár měsíci, ale nebylo to tak otravné. Oční lékař mě poslal na vyšetření do nemocnice, kde mi rozkapali oči, ale nenašli nic zvláštního, mám prý sem...Dobrý den, záblesky většinou znamenají odchlípení sklivce (nález sám o sobě není pro oko ohrožující)... Více info |
Vak pod okemDobrý den Již delší dobu se mi dělá jakýsi vak pod pravým okem..Někdy se zvětší tak,že vypadá jako puchýř .Je to nepříjemné bolestivé cítím tlak a oko mi slzí..Nikdy nezmizí jen se zmenší ale zůstává..U lékaře jsem zatím nebyla..Prosím o radua o co by se mohlo jednat..Děkuji mnohokrátDobrý den, očního lékaře určitě navštivte, může to být ječné zrno anebo zánět slzného vaku. Více info |
Otrava vraním okemVíce info |
Bolest pod okemVíce info |
Otok pod okemVíce info |
Bolest za okemBolest za okem a horší vidění patří k hlavním příznakům zánětu očního nervu. Pokud se tedy tato nepříjemná bolest objeví, neměli bychom váhat a...Více info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |