stp.chce.d. - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci stp.chce.d.. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí stp.chce.d.. |
Opět mi už nic není, ale chce mi nasadit 1 denní léčbu ATBDobrý den, před 4lety jsem byla na imunologiie, kde mi vyšlo vše v pořádku. I tak mám cca 3x do roka atb, což je prý normální. Letos jsem měla v lednu a únoru atb kvůli Bramhanelle. V létě se mi objevila chřipka, zrovna v době, kdy jsem byla obejdnaná ke své Mudr. pro recept atd. Udělala mi...Dobrý den, za prvé, platilo to vždy a mělo by to platit zejména v dnešní době narůstající rezistence... Více info |
Bolesti v podžeberní krajině, stp. cholecystektomiiDobrý den, je mi 40 let a před dvěma lety těsně po porodu dcery mi po těžkých kolikách byly diagnostikovány žlučníkové kameny. Kvůli kojení tehdy čerstvého miminka jsem se po domluvě s lékaři snažila vydržet co nejdéle bez operace, leč nepovedlo se, přes přísnou dietu byly těžké opakované koliky a došlo...Dobrý den paní Pavlo. I po operaci tj. odstranění žlučníku se mohou tvořit kamínky či husté žlučové... Více info |
Stp. operaci cysty nad zubemDobrý den, před 2 týdny jsem byla na operaci cysty nad 6kou vlevo nahoře, 6ku mi nakonec museli odstranit a měla jsem to zasite + antibiotika (duomox), nic moc mě extra nebolí, ale mám pocit ze z toho místa trochu něco vytéká a zapáchá to - pravděpodobně hnis? Je to běžné když mám odstranenou jak cystu...Dobrý den paní Kateřino, určitě je nutné kontrolní zubní vyšetření u stomatologa, který Vám zákrok dělal.... Více info |
Stp. CMPDobrý den, je mi 51 let. Dne 28.5.2019 jsem prodělala dle lékařské zprávy subakutní ICMP, dle MR mozku 31.5.2019 ischémie L mozečkové hemisféry, dle CT angio EC tepen bez hemodyn. význ. stenoz. Dne 11.7.2019 jsem byla na jícnovém ECHU s výsledkem velmi dobrým. Ráda jsem jezdila rekreačně na kole, účastnila...Dobrý den paní Věro, Stacyl a Statin Vám byl nasazen velmi dobře, určitě se snažte dávat pozor na potraviny,... Více info |
Stp. punkci koleneDobrý den, byl jsem včera na punkci kolene. Cituji: obj. menší vypotek v kloubu, bez flegmony, bez zarudnutí, stabilita vcelku dobrá, přední zásuvka cca 1 cm, punkcni evakuace 30ml serosniho vypotku s četným synovialnim detritem. 2009 mi dělali plastiku předního vazu. Mám po punkci pořád oteklé koleno,...Dobrý den pane Lukáši, je možné, že bude potřeba provést ještě jednu punkci, nebo také ne, to je velmi... Více info |
Stp. infarktuCo vás trápí, jak dlouho problém trvá, berete nějaké léky, proběhlo již nějaké vyšetření, ... Dobrý den. Je mně 73 let a jsem šest let po infarktu. Pravidelně chodím ke svému kardiologovi a nemám žádné potíže. Léky užívám pravidelně (beru i Warfarin) a nedělají mně žádné problémy. Cholesteroly...Dobrý den pane Zdeňku, dle informací co píšete se domnívám, že ke svému zdraví přistupujete zodpovědně... Více info |
Stp. páduDobrý den, před třemi týdny jsem spadl při fotbale na hlavu a neměl jsem žádné příznaky otřesu mozku, všechno si pamatuji a ani hlava mě nebolela a az po třech dnech mě začalo bolet za krkem, ale i to jsem rozhýbal. A teď, až po třech týdnech mě už 3 dny bolí hlava v těch místech tam, kde jsem se hlavou...Dobrý den pane Luďku, ano, půjde o důsledek pohmoždění, naražení dané oblasti krčních obratlů. Doporučuji... Více info |
Stp. extrakci zubuDobrý den, dnes jsem byla na extrakci zubu (vlevo nahoře 6ka) a když jsem doma lehce jazykem přejela přes ránu zjistila jsem, že z ní něco “visí”, připadá mi jestli nemůže jít o zbylé kořeny zubu. Doktorka dělala po vytržení rentgen a říkala, že je vše v pořádku, taky mi ucpávala nos abych dýchla vy...Dobrý den, pokud byla extrakce jak píšete komplikovaná, tak můžete hmatat jazykem kostěné septum (které... Více info |
Syn jde v 2,5 letech na operaci rozstepu rtu, pediatr chce syna jeste naockovat 5-6dni pred zákrokemDobry den, syn jde v 2,5 letech na operaci rozstepu rtu. Nas pediatr chce syna jeste naockovat 5-6dni pred zákrokem. Chtěla bych se optat, zda to doporucujete. Doplňující dotaz: Omlouvám se za spatne vyjadreni. Jde o prvni hexavakcinu. Synovi je 2,5mesice. DěkujiDobrý den, kontraindikace to zcela jistě není. Snášet by to měl dobře. Nicméně ochrana týden po očkování... Více info |
Stp. po prodělané angíněDobrý den, před vánocemi jsem prodelala angínu. Dostala jsem antibiotika, které jsem dobrala. Chvíli mi bylo dobře, ale asi před týdnem mě začalo pobolívat na právé straně břicha, jakoby u žeber. Vždy tak cca hodinu po jídle, a pak to tak do hodiny odezní, někdy to trvá déle. Nevím jestli to nějak souvisí...Dobrý den paní Jano, bylo by vhodné kontrolní vyšetření u praktického lékaře, bohužel těžko na dálku... Více info |