Střídmé pití piva může být zdraví prospěšné - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Střídmé pití piva může být zdraví prospěšné. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Erdomed a pití alkoholuDobrý den, mám zvláštní dotaz. Dostal jsem tyto prášky, (viz. foto) prý to je na odkašlávání a není to antibiotikum. Chci se zeptat, zda na to neublíží cca 10 malých piv? Samozřejmě je nebudu pít za sebou. 2 malé ráno a 5 malých odpoledne? Pokud ano, jakou časovou mezeru mám vynechat abych je mohl pít?...Dobrý den, Erdomed je mukolytikum, expectorans- lék napomáhající vykašlávání při dýchacích onemocněních.... Více info |
Může to být nějaké alergická reakce nebo může se jednat o boreliózu?Dobrý den, Před třemi týdny (15.6.) mě poštípal nějaký hmyz (asi komáři), klíště jsem nezaznamenala. V neděli v noci (16.6.) mě vzbudila horkost po celém těle, spíše pálení kůže na rukou a nohou. Na kůži jsem měla pouze štípance, žádný ekzém nebo vyrážku.Nespala jsem celou noc. Ráno mi bylo na zvracení,...Dobrý den, s ohledem na informace, které jste uvedla si nemyslím, že by se mělo jednat o projevy boreliózy.... Více info |
Pití alkoholuManželovi je 80 let. vždycky se rád napil, ale poslední 3 roky je to horší. Pořád padá a pije Alpu!! Na odvykačku ho nevezmou, je prý už moc starý. Objednala jsem ho na ambulantní léčbu do AT poradny. Prosím poraďte, co by se mohlo ještě dělat, snad hospitalizace na psychiatrii? Děkuji za Váš čas.Dobrý den, paní Jano, děkujeme Vám za důvěru, se kterou se na nás obracíte s nelehkým problémem. Závislost... Více info |
Léky a alkohol a nealko piva ??Dobrý den , chtěl bych se poradit ohledně antibiotik Klacid 500mg 2x. Užívám je týden na betahemolytického streptokoka sk.C, dostal jsem od manželky, ve výtěru jsem ho měl jen ojediněle,škrábalo mě v krku. Teď v létě piju nealkoholické pivo-Radler.První 3 dny jsem večerní tabletu zapíjel tímto nápojem...dobrý den, u 99% léků drobné množství alkoholu opravdu neuškodí, pokud má člověk jinak játra zdravá a... Více info |
Dotaz na pití alkoholu při léčbě kortikoidy a antihistaminikyDobrý den, na těle se mi objevuje kopřivka a lékař mi napsal do konce týdne prednison s tím, že zítra 2 tablety, v pátek 1 a v sobotu 1. Beru je večer, můžou mi nějak ublížit, kdybych požila alkohol, když si vezmu jednu tabletu? Děkuji za odpověď.Dobrý den, slečno Petro, děkujeme za Váš dotaz. Prednison ztlumí alergickou reakci a pomůže Vám zklidnit... Více info |
Časté pití alkoholu, psychické potížeDobrý den, prosím vás, měl bych prosbu, a chtěl bych poprosit o pomoc, už si nevím rady, myslím že mám problémy s psychikou, trvá to už skoro 2 měsíce, před 2 měsíci, jsem často pil a daroval krevní plasmu co 14 dní, a v poslední době, než se mi to přihodilo, jsem pil alkohol asi skoro každý den, jeden...Dobrý den Lukáši, u pití a deprese nenní často jasné , co bylo dříve jestli vejce a nebo slepice, pokud... Více info |
Pití vodky a cirhóza jaterDobrý den,chtěl bych se zeptat,jestli budu pít každý den například půl litru vodky (37% třeba)po dobu 10 let je možné že cirhozu jater mít nebudu?Jak toto bývá a jak poznám na sobě podle nějakých příznaků že cirhozu mám?Případně jak se nechat vyšetřit?DěkujiDobrý den, nelze tvrdit, že by se u Vás cirhóza vyvinula na 100%, ale pravděpodobnost by byla jistě vysoká,... Více info |
Vlhký byt a zdravíDobrý den,má dcera věk 32 let bydlí dlouhodobě v bytě kde je plíseň ,jak v ložnici tak v koupelně v celkově byt je velmi vlhký a je i oblečení cítit. Byla dvakrát těhotná o první miminko přišla v 7 týdnu slabá srdeční aktivita a teď byla ve 12 týdnu a jeden den a opět selhání srdíčka je možné že plíseň...Dobrý den, vzhledem k tomu, že jde o druhý potrat a Vaše dcera má více jak třicet let, je třeba nechat... Více info |
Pití RedBuluDobry den, partner/49/ ma nadvahu,ale hlavne denne vypije 1-3ks stredniho Redbulu.Toto trva jiz cca 2roky. Dle jeho slov o nic nejde,ale mne to v poradku nepripada. Muze takoveto pravidelne mnozstvi nejak ohrozovat jeho zdravi? Jsou zde jasne podlozene argumenty? Dekuji za odpovedMilá paní Jano, děkuji za dotaz. Bohužel žádné jasně podložené argumenty nemáme, není mi známo, že by... Více info |
Pití destilované vodyDobrý den, chtěl bych vědět jestli se dá pít destilovaná voda běžně prodávaná třeba v supermarketech. Děkuji. S pozdravemVážený pane Dalibore, pít se určitě dá, ale jako zdroj tekutin destilovaná voda určitě není vhodná, dříve... Více info |