studený uzel - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci studený uzel. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí studený uzel. |
Nezhoubný uzelDobry den, Chtěla jsem se zeptat. Dneska jsem byla s mamkou pro výsledky biopsie štítné žlázy. Výsledky z biopsie dopadly dobře. Neni tam rakovinovy výskyt. Uzel měří necelé 4 cm.. Chtěla jsem se zeptat pomohla vy radiojodizace místo operace.. Mamka má, ještě k tomu roztroušenou sklerózou. Proto zkoušíme,...Dobrý den, pokud je uzel nezhoubný a neroste, není nutná operace, pouze sledování chování uzlu v čase... Více info |
Již třetí týden mě trápí studený pot a bolest čelistiDobrý den, už třetí týden mě trápí studený pot a bolest čelisti, praktický lékař mi nasal léky mono mack depot 100mg. Já užívám tyto leky egilok 0.25.mg,rivotril 0.50 mg, na večer rosumop 10mg a mirtazapin.0.30mg. Neřekl mi jestli je možné uzivat léky ztěmi co mám již na ordinované. Nejvic mě trápí...Dobrý den, popravdě, nevím zcela určitě, co vedlo praktického lékaře k nasazení právě léku Mono mack... Více info |
Opakující se bolesti podbřišku, svalů, studený pot, malátnost a průjemDobrý den, již cca 7let mě trápí náhlé přepady bolesti podbříšku, bolesti svalů - konkrétně záda, studený pot, pocit na omdlení, malátnost a následný průjem. To vše naráz, dokud se nevyprazdním. Vždy je to náhlé. Stává se mi to jednou až dvakrát do půl roka. Lékař mě poslal na urologické vyšetření a...Milá Moniko, souhlasím s panem doktorem Rehnem. Jako nejpravděpodobnější mi sice připadá psychosomatický... Více info |
Uzel štítné žlázyLéčba štítné žlázy,je správná? Dobrý den,mam dotaz. Na podzim mi byl nalezen uzlik na štítné žláze. Dostala jsem léčbu na půl roku,kdy mám brát každý den půl tablety Letrox 50. Dle závěru lékařky nemám zvětšenou štítnou žlázu. Můj dotaz je,zda je možné,že jsem za 3 měsíce,kdy beru tyto léky,přibrala...Dobrý den, ano, léčba je správná, neshledávám na ní nic špatného. Užívání Letroxu by nemělo mít... Více info |
Uzel na štítné žlázeDobrý den chtěla bych se zeptat zda je nutná punkce na štítné žlázy . Mám tam uzel který měří 13×12×11mm objem 0.9ml.v centru pravého laloku je izoechogenni uzel s hypogenním lemem,vl.pouzdru jsou přítomné kalcifikace. Nemám žádné problémy a uzel se našel náhodně.Dekuji za odpověď.Dobrý den, Jitko, uzel větší než 1 cm je lepší vždy cytologicky zkontrolovat. Je to lege artis postup.... Více info |
Uzel štítné žlázyCo vás trápí, jak dlouho problém trvá, berete nějaké léky, proběhlo již nějaké vyšetření, ... Dobrý den, chci ze zeptat jak často je možno provádět punkci uzlu ve štítné žláze. Mám v pravém laloku zvětšující se uzel a již cca 3/4 roku neustálý pocit "knedlíku v krku", se kterým mě paní doktorka poslala...Dobrý den, kontakt na endokrinologa ve Vašem okolí Vám zprostředkuje naše zdravotní sestra, která Vás... Více info |
Studený potVíce info |
Studený nohyVíce info |
Studený nosVíce info |
Studený potStudený pot představuje náhle vzniklý stav, při němž se potíte a pokožka je přitom vlhká, velmi chladná nebo studená. Dochází k tomu ponejvíce na...Více info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |