syndrom narazeneho ramene - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci syndrom narazeneho ramene. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí syndrom narazeneho ramene. |
Bolest od ramene po loketDobrý den, již 5 dní mě bolí ruka, konkrétně od ramene po loket. Bolest cítím při pohybu rukou, jako jsou krouživé pohyby cele paže, kdy pohyb dozadu bolí. Nemohu dát ruku za záda a nebo když se natahuji pro něco na poličku. Již před cca měsícem mě ruka bolela úplně stejně a pak přestala, ale když...Dobrý den slečno Michaelo. Děkujeme za Váš dotaz. Rameno je složitý kloub s mnoha měkkými strukturami.... Více info |
Bolestivost ramene po páduDobrý den. Je to déle jak měsíc co jsem při běhu zakopl a upadl.Jelikož jsem před 8 měsíci podstoupil rekonstrukci ruptury rotátorové manžety P ramene,v sebeobraně jsem dopadl plnou vahou na nataženou L.ruku a hrudník.V ten den pohyb ruky sice v rameni bolestivý ale ještě v plném rozsahu.Od té chvíle...Je ošidné hodnotit nález a indikaci k artroskopii ramene jen z nálezu magnetické rezonace. Rozhodující... Více info |
Přetrvávající bolesti ramene po operaci rameneDobry den jsem po operaci ramene ze 4.7.2019 ,ale rameno mě pořád bolí.Nevím si rady prosím o radu děkuji. Popis operace.Dg:inpigement sy omi I.dw.gr II. dle Neera SLAP lesion type I,PASTA lesion Ellman gr. I. Th: ASK I. dx. ramena+subacrom.dekomprese artoskopicky debriment VAPRem Operační diagnozy:...Vážená Petro, souhlasím s paní doktorkou, že bez bližších informací a hlavně bez klinického vyšetření... Více info |
MR rameneDobry den Prosim potreboval by som vyjadrenie,zhodnotenie ak to je mozne od ortopeda,respektive odpoved na magneticke vysetrenie praveho ramena ktore som mal vysetrene kvoli bolestiam hlavne pri cviceni...Vzhladom na obdobie koronavirusu som sa este stale nedostal s vysledkami k lekarovi ,za ten...Dobrý den. Nález odpovídá zánětu šlach v oblasti pouzdra ramenního kloubu , ale bez jejich přímého poškození,... Více info |
Stav po pádu z kola, úraz rameneDobrý den, dne 5.7. jsem spadla z kola a mám zlomené rameno, viz příloha. Prosím o sdělení, jestli mám zlomené rameno nebo i paži? Chodím na kontroly do nemocnice, pokaždé mám jiného doktora a jeden mi řekl, že mám i zlomenou paži. Po 5 týdnech jsem bez ortézy, rameno a paže mne stále bolí. Je to...Dobrý den, paní Martino. Jak píšete ve svém předchozím dotazu, měla jste zlomený krček pažní kosti vlevo.... Více info |
Artroskopie rameneVíce info |
Bolest ramene a pažeVíce info |
Bolest rameneVíce info |
Bolest vyzařující do rameneVíce info |
bolest vyzařující do rameneVíce info |