 | | Mírně porušený relief kolenního kloubu, subpatelárně hypertrofickoá synovie Dobrý den, v září mi bude 40 let. Hraji hokejbal, což je de fakto hokej na betoně či na plastu. Nedávno mě začalo bolet pravé koleno. Byl jsem u pana doktora, který mi provedl sono. Řekl mi, že vazy a menisky jsou v pořádku, ale že mám mírně porušený relief kolenního kloubu, že mám subpatelárně hypertrofickou...
Dobrý den, k prvnímu dotazu, podle toho, co Vám lékař řekl ( mírně porušený relief kolenního kloubu,...
Více info
|