Tachykardie po Prestariu - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Tachykardie po Prestariu. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
TachykardieZa normálních klidových podmínek se srdce člověka stahuje 50-100krát za minutu. Pokud se stahuje rychleji, hovoříme o tachykardii (tachys…Více info |
Tachykardie a hypotenzeUž asi mesiac mám vysoký tep 105-110/min tlak 90-70 az 110-80 predtým som TF okolo 60-65 a tlak 120/80 srdce reaguje na záťaž zvýšením tepu max o 3-5 tepov. Beriem rytmonorm 325 cocncor 5 1/2 ráno a 1/2 večer. Mávam závraty z nízkeho krvného tlaku. Každý deň až na výnimky cvičím tak 1h. jogu. Každé...Dobrý večer, pane Jáne, bylo by vhodné pravidelně monitorovat krevní tlak, jestli máte možnost, pak si... Více info |
Paroxysmální supraventrikulární tachykardieDobrý den, během pěti let jsem 3x prodělala paroxyzmální supraventrikulární tachykardii. Vždy to bylo ve velmi stresových situacích. Tep 200/min, vždy ihned ukončeno vagovým manévrem. Holter - bazální rytmus sinusový, fyziologický pokles TF v nočních hodinách 57/min, při zátěži (namáhavá jízda na kole)...Dobrý den, obě Vámi zmiňované arytmie sice patří do stejné veliké skupiny tzv. tachyarytmií, avšak paroxysmální... Více info |
Tachykardie po PrestariuDobrý den . Před týdnem jsem měla tlak krve 166/86 , měřeno lékařkou . Dala mi užívat Prestarium , jednu ráno .Ještě beru ráno Stacyl na ředění krve . Celý týden mám strašně velké bušení srdce . Není to jedním z prášků ?Hezký den Anno, je možné, že Vám Prestarium nevyhovuje, doporučím Vám navštívit Vaši praktickou lékaře,... Více info |
Hypertenze a tachykardieDobrý den, je mi 60 let. Před 3 měsíci mi byl náhodně zjištěn vyšší krevní tlak, opakovaně cca 150-160/85-95. Lékař mi nasadil Prestarium Neo. Ale necítila jsem se dobře, měla jsem po něm spíš tachykardii a cítila tíhu na hrudníku. Jsem ale celožitovně hodně úzkostná. Praktický lékař mi lék změnil na...Dobrý den, domívám se, že pokud máte takto nízkou tepovou frekvenci a ráno motání hlavy, nový lék pro... Více info |
Srdeční arytmie- tachykardieDobrý den. Je mi 27 let. Jsem objednán na kardiologii, nicméně mě zajímá názor lékaře. Pokusím se zde popsat můj problém. Tímto "záchvatem", smím-li to tak nazvat, trpím již 14 let, poprvé se mi to projevilo ve třinácti letech. Nemám problémy s krevním tlakem. V minulosti jsem byl několikrát...Dobrý den, Vaše potíže budou pravděpodobně supraventrikulární tachyarytmie. Jedná se o stav, kdy při... Více info |
Sinusová tachykardieVíce info |
Komorová tachykardieVíce info |
Paroxysmální tachykardieVíce info |
TachykardieVíce info |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |