Tipy pro vodáky, jak se zbavit bolesti zad a kolen - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Tipy pro vodáky, jak se zbavit bolesti zad a kolen. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Jak se zbavit trvale tonsilolitis?Dobrý den, prosím vás jak se zbavit trvale tonsilolitis, když mě způsobují chronické zaněty na mandlích. Pokud možno co nejmodernější metodou. Žádam o odpověď lékaře v oboru ORL. DěkujiDobrý den, pokud se jedná o chronickou tonsillitis a je indikováno odstranění krčních mandlí, tak jde... Více info |
Jak se zbavit této bakterie?Dobrý den, po vytěru byla zjištěna ve střevech yersinia enterokolitika, užívána antibiotika doxyhexal 200mg 18.dni ale pořád cítím že tam něco zůstalo bohužel mam těžké reakce jak na všechny antb kromě již zníněnych a penicilinu. Je ještě nějaká alternativa jak se zbavit této bakterie? Děkuji za odpověď...Dobrý den, antibiotika byla nasazena dle citlivosti konkrétn bakterie, byl proveden výtěr z rekt, posléze... Více info |
Alergie a jak se jí zbavitDobrý, den mám dotaz na alergie. Je mi 42 let a nikdy jsem nebyla na nic alergická. Loni poprvé a letos podruhé jsem měla v období jara velkou alergickou reakci. Bolesti hlavy , zarudlé oči, rýma s hlenem a problémy s dýcháním. Hodně podobné zánětu průdušek. Škrábání v krku. Nejdříve jsem myslela ,...Dobrý den, alergické onemocnění se může rozvinout kdykoliv v průběhu života. Genetickou dispozici si... Více info |
Lze nějak zbavit ošklivých krvavých fleků pod kůži a co to vlastně je?Dobrý den. Můžete mi prosím poradit, zda se lze nějak zbavit osklivych krvavých fleků pod kuzi a co to vlastně je? Mám to již několik let. Fleky se objevi, za čas zmizí. Objevují se jen na hornich končetinách. Povrch je hladký, ale při sebemenším uhozeni nebo skrabnuti krvácí. Internista mi Dobrý říká,že...Dobrý den, nepřiložila jste fotografii, tak nemůžu hodnotit úplně jednoznačně, ale obvykle s narůstajícím... Více info |
Bolesti kolen, artrózaDobrý den, asi tak půl roku mě trápí bolest obou kolen. Není to nějaká urputná bolest, že bych nemohl chodit ale spíše taková menší vytrvalá a stálá. Hlavně ve spodní vnitřní části kolen. Hodně často mi v obou kolenou křupe (ale i v kotnících). Jsem aktivní sportovec, pravidelně a už skutečně mnoho...Vážený Antoníne, Podle zaslaných snímků hodnotím jako gonarthrosu I. max II stupně. Doporučil bych... Více info |
Bolesti kolenVíce info |
Bolest kolenVíce info |
Jak se zbavit rýmyVíce info |
Bolest nohou od kolen dolůVíce info |
Bolest koleneVíce info |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |