Trhání osmičky - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Trhání osmičky. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
Po trhání „osmiček“ vyrazte rovnou na zmrzlinuZuby moudrosti jsou často jenom k zlosti – činí potíže při prořezávání, a když už se prořežou, tak se často kazí. Jistě jste se...Více info |
Odstranění, trhání krčních mandlíKrční mandle jsou párovým orgánem, s nímž se narodíme všichni. Jejich role je důležitá, významně se podílí na obraně proti infekci. Bohužel rok od...Více info |
Hemofilii u sebe můžete odhalit kdykoli, třeba při trhání zubuVelké a hojné modřiny, časté krvácení z nosu nebo velké krvácení při trhání zubu. I to mohou být příznaky hemofilie. Ačkoli jde…Více info |
Jak usnadnit hojení po trhání zubuZubařské křeslo není zrovna oblíbeným místem. K zákrokům obávaným, leč někdy nutným patří i trhání zubů. Napovíme, jak se po tomto...Více info |
Trhání zubůTrhání zubů je nepříjemným zákrokem, k němuž dochází v případě, když již náprava není možná. Je tomu třeba i proto, že dosavadní léčba selhala...Více info |
Trhání osmičky, nemohu otevřít pořádně pusuDobrý den, před týdnem jsem byla na vytržení spodní osmičky. Měla jsem zahnuté kořeny, jeden ze zlomil, trvalo dost dlouho než mi ho lékař vytáhl, a ránu zašil. Měla jsem asi 10 min. (možná více) otevřenou pusu na maximum. A teď nemohu otevřít pusu více jak na dva prsty, nemohu se ani pořádně najíst,...Doporučovala bych zatím nepřemáhat bolest, cvičit jen do bolesti a určitě kontaktovat vašeho zubního... Více info |
Trvající bolesti po extrakci osmičkyDobry den, v utery jsem podstoupila vytrzeni dolni osmicky. Zakrok orobehl bez komplikaci. Mam vstrebatelne stehy. Nyni je to treti den od zakroku a stale me to dost boli. Zabere mi ibalgin, cca na 5 hodin. Beru augmentin 1g. Rana je trochu cervena, vypada stejne jako prvni den. Jak dlouho je normalni...Dobrý den, osobně bych ještě počkal, zvláště pokud nemáte zvýšenou teplotu či nějaký výraznější, respektive... Více info |
Jsem po extrakci osmičky, z rány mi vytéká páchnoucí tekutinaDobrý den, jsem 10 den po chirurgicke extrakci osmičky dole byla na ležato celá pod dásní. Brala jsem antibiotika Dalacin které jsem v neděli dobrala. Vše bylo v pořádku ale teď mi trošku zase otekla tvar a že zašité rány mi vytéká tekutina vypadá jak krev se slinami taková hnědá páchnoucí nemám...Dobrý den. Na tento dotaz (totožný) jsem dnes již jednou odpověděl. Nově je tam přídáno, že má vaše lékařka... Více info |
Po trhání osmičkyDobrý den Jsem kojící maminka a v utery 10.Dubna mi trhali osmičku . Kvůli kojení mi nechtěli dat antibiotika ,ale nakonec jsem je ve čtvrtek dostala a vzala si vecer první tabletu . Bohužel po tom trhání necitim půlku jazyka . Hybu sním,ale na dotyk ho necitim a v puse mi to přijde jako bych ho mela...Dobrý den, cítím s Vámi.. Dceři trhali pětku a necítila polovinu tváře 36 hodin. Nejsem však stomatolog,... Více info |
Trhání zubuVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |