Trpím neustále zimou - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Trpím neustále zimou. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
Na správné držení těla myslete neustáleDlouhé sezení v kanceláři či každodenní řízení auta… To všechno je dnes běžnou záležitostí, která vede k bolestem zad a poškození...Více info |
Migrénami trpím převážně po sportuJe mi 26 a trpím migrénami převážně po sportu.Hrával jsem hokej,teď fotbal a z 90% mívám po zátěži migrénu s aurou.Pokud nesportuji,tak…Více info |
Pálení a neustálé nutkání…Jak předejít zánětu močového měchýře? Časté nutkání na malou, bolest v podbřišku a pálení při močení - to jsou hlavní příznaky...Více info |
Máte neustále ucpaný nos a rýmu? Možná se jedná o nosní polypy.Nosní polypy jsou problémem relativně častým, který pacienty silně obtěžuje. Léčba je i přes některá rizika velmi úspěšná. Proto by…Více info |
Kdo ochrání vaši pokožku před zimou?Zima je pro naši pokožku tvrdou zkouškou a zaslouží si speciální péči. Chlad, suchý vzduch, málo světla a vítr naši pokožku oslabují,...Více info |
Trpím častými nevolnostmiDobrý den, jsem 20-ti letá žena a trpím častými nevolnostmi. Začne mi být slabo, nemohu se soustředit a musím si sednout, v horším případě se mi motá hlava je mi na zvracení špatně se mi dýchá občas mám i třes v končetinách, pak si musím lehnout a čekám až to trochu přejde. V horku jsou obtíže horší....Dobrý den, nevím tedy přesně, magnetickou rezonanci čeho vaše lékařka doporučuje a proč zrovna toto vyšetření,... Více info |
11 let trpím juvenilní idiopatickou artritidouDobrý den, již 11 let trpám juvenilní idiopatickou artritidou. Klouby mám občas otekle a bolestivé. Včera mne bolelo pravé koleno z vnitřní strany,prikládala jsem to Artritidě a nevšímala si toho. V noci na mě přišli šíleně průdké bolesti,jakoby mi do kolene někdo vrážel nůž,bylo to téměř nesnesitelné....Na revmatologii jste jistě sledována a léčena. Léčba stanardní, ale tam, kde je třeba i léčba biologická. Lokální... Více info |
Trpím na infekty dýchacích cest.Dobrý den, před dvěma lety jsem prodělala infekční mononuleozu s těžším průběhem a hospitalizací na ORL (podávání kortikoidů a antb do žíly). Od té doby trpím na infekty dýchacích cest. Před rokem jsem měla za sebou čtyři antibiotika, teď mi byl opět zjištěn streptokok v krku, dostala jsem na deset dní...Dobrý den, určitě je vhodné sledování na ORL ambulanci, zda nejde o chronickou tonzilitis, pak by byla... Více info |
Již delší dobu trpím otoky kotníkuDobrý večer. Prosim o radu. Jiz delší dobu trpim otoky kotníku.praví vice a otok je natvrdlí.leví mi taky natikaká ale ne tak moc. Nekdy me boli nohy od kolen dolů tak ze nemůžu pomalu ani stat.prakticky jsem na nohou cely den.mam velké křečové žíly které mi budou operovany 9.8 ted dr.Stupavsky na Vsetíně Kdyz...Dobrý den, příčinou Vašeho problému s otékáním nohou by mohla být chronická žilní nedostatečnost, která... Více info |
Neustálé pokašlávání u kuřačkyDobrý den, mám dotaz ohledně dlouhodobého kašle mé maminky. V první řadě podotýkám, že je středně silnou kuřačkou a vidina přestat kouřit v jejím případě je bohužel velmi mizivá. Její kašel trvá již několik let, je to spíš takové věčné pokašlávání. Někdy si odkašle hlen, ale to jen výjimečně. Když je doma v klidu, pokašlává téměř neustále (n...Dobrý den, ano samozřejmě, že souvislot s psychikou je velmi úzká. Klasická homeoapatie si všímá projevů celého organismu dohromady ,tedy psychiky , emocí i tělesných projevů. Bez osobní návštěvy však mamince lék doporučit nemohou. Pokud maminka odmítá jít k lékaři je otázka, jestli by šla ke klasickému homeopatovi. Homeopatické léky se nevybírají... Více info |