Trpím neustále zimou - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Trpím neustále zimou. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
Na správné držení těla myslete neustáleDlouhé sezení v kanceláři či každodenní řízení auta… To všechno je dnes běžnou záležitostí, která vede k bolestem zad a poškození...Více info |
Pálení a neustálé nutkání…Jak předejít zánětu močového měchýře? Časté nutkání na malou, bolest v podbřišku a pálení při močení - to jsou hlavní příznaky...Více info |
Migrénami trpím převážně po sportuJe mi 26 a trpím migrénami převážně po sportu.Hrával jsem hokej,teď fotbal a z 90% mívám po zátěži migrénu s aurou.Pokud nesportuji,tak…Více info |
Kdo ochrání vaši pokožku před zimou?Zima je pro naši pokožku tvrdou zkouškou a zaslouží si speciální péči. Chlad, suchý vzduch, málo světla a vítr naši pokožku oslabují,...Více info |
Máte neustále ucpaný nos a rýmu? Možná se jedná o nosní polypy.Nosní polypy jsou problémem relativně častým, který pacienty silně obtěžuje. Léčba je i přes některá rizika velmi úspěšná. Proto by…Více info |
Trpím na infekty dýchacích cest.Dobrý den, před dvěma lety jsem prodělala infekční mononuleozu s těžším průběhem a hospitalizací na ORL (podávání kortikoidů a antb do žíly). Od té doby trpím na infekty dýchacích cest. Před rokem jsem měla za sebou čtyři antibiotika, teď mi byl opět zjištěn streptokok v krku, dostala jsem na deset dní...Dobrý den, určitě je vhodné sledování na ORL ambulanci, zda nejde o chronickou tonzilitis, pak by byla... Více info |
Trpím bolestmi dolních končetinDobrý den. Trpím bolestmi dolních končetin-nejvíce večer ale někdy i přes den. Byla jsem na neurologii a vyšetření, tam mi diagnostikovali -porucha periferních nervů dolních končetin. Předepsali mi 10 x rehabilitace a na bolest prášky na spaní. Jelikož si nechci zvykat na prášky na spaní neboť po určité...Dobrý den, budu potřebovat více informací. Porucha periferních nervů dolních končetin je zcela obecná... Více info |
Trpím neustále zimouDobrý den, chtěla bych se prosím zeptat. Je mi 40 let a je mi neustále zima i v pokoji s 22 stupni. Dále mne často brní nohy a ruce, hlavně v noci. Jsem též strašně unavená, vše mne vyčerpá. Často polehávám. Děkuji za odpověď.Prevděpodobně trpíte poruchou periferního prokrvení, možná i periferní neuropatií, možná i anémií - rozhodně... Více info |
Již 2 roky trpím dost velkými bolestmi zadDobrý den, chtěla bych se zeptat na následný problém. Již 2 roky trpím dost velkými bolestmi zad hlavně hrudní páteře ale bolest je i v bederní páteří. Mám za sebou CT kde byl nález protržení L5/S1 do 4.5mm a MR inicip. spondyloza. Zjištěna latentní terapie a od svých 12 let trpím migrenami s aurou....Dobrý den, při bolestech v zádech i kloubech a pálení těla - ( pokud by se jednalo o svaly) by bylo vhodné... Více info |
Už zhruba rok trpím bolestí podčelistních uzlin.Dobrý den, už zhruba rok trpím bolestí podčelistních uzlin. Na pohmat jsou zduřelé, mírně zvětšené, a nepříjemná bolest se objevuje několikrát denně, většinou po dobu několika minut až hodin. K tomu se také pravidelně objevuje bolest v krku, pocit "knedlíku" (většinou na levé straně) a silné pálení,...Dobrý den, bylo provedeno poměrně rozsáhle vyšetření, ORL vyloučilo problém na úrovní mandlí, chronický... Více info |