Trvající bolesti dolní čelisti - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Trvající bolesti dolní čelisti. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
Týden trvající bolest hlavyUž asi týden mě trápí urputná bolest hlavy, točení hlavy, malátnost a tahání očí při každém pohybu i v klidu. Také v souvislosti s…Více info |
Osteonekróza čelistiOsteonekróza čelisti je závažný problém, neboť narušuje celistvost jak čelisti samotné, tak uspořádání zubních alveolů. Osteonekróza je stav, kdy dojde k odumření kosti bez přítomnosti...Více info |
Cysta v dolní čelisti -jak probíhá zákrokDobrý den, chtěl bych se zeptat na cystu v dolní čelisti. Nemám žádné informace jak probíhá léčba či operace ( lokální anestezie nebo narkoza ). Přikládám rentgenoví snímek kde je vidět má cysta o velikosti 13 mm. Jak mám pospíchat na zákrok ? Děkuji za odpověď.Dobrý den, tato cysta by se odstranila v lokální anestezii a je dobré s výkonem neotálet, protože cysta... Více info |
Bolesti pod dolní čelistíDobrý deň, mám 48 rokov a pri konzumácií určitých jedál pociťujem rezavú bolesť pod sánkou a pnutie od opuchu, ktorý po cca hodine mi ustúpi. Na sono vyšetrení mi napísali tento nález: Submandibularis 1.dx je zvečšená, s rozšírenými vývodnými cestami, v oblasti vývodu vidno konkrement veľkosti asi 2,5mm...Dobrý den, ve zprávě z Vašeho vyšetření je uvedeno, že máte zvětšenou pravou podčelistní slinnou žlázu... Více info |
Bolesti dolní čelistiDobrý večer, už 2 měsíce mě trápí bolest nakonci dolní čelisti, vpravo i vlevo. Nejmenší bolest je po ranu a nejvice boli před spaním. Po ránu si jednou smrknu (zelene) a pak cely den nic. Ani nemám ucpaný nos. Na ibalgin moc nereaguje. Dnes se mi přidala i mírná bolest hlavy- čelně. Je to obtěžující,...Dobrý den, nevím kde přesně Vás bolí, zda u úhlu dolní čelisti, či v oblasti čelistních kloubů. Je bolest... Více info |
Bulka pod čelistíDobrý den, chci se zeptat. Našla jsem si bulku (čočkovitého tvaru) na dolní čelisti vpravo a mám oteklou trochu pusu a mám to takové dužinové jako kdyby v tom byla voda. Sem tam to bolí. U zubaře i u ušního jsem byla, ale nic mi nezjistili. Můžete mi poradit, koho ještě navštívit? Děkuji ...byla jste i už u mojí specializace, takže asi neporadím, jen vám k tomu oba lékaři museli snad něco říct? co to jako má být?! váš popis je dost nejasný. Stříteská ... Více info |
Zánět čelistiVíce info |
Bolestivé uzliny pod čelistíVíce info |
bolest vyzařující do dolní čelistiVíce info |
Bolest vyzařující do dolní čelistiVíce info |