Trvající zvýšená teplota - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Trvající zvýšená teplota. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
Týden trvající bolest hlavyUž asi týden mě trápí urputná bolest hlavy, točení hlavy, malátnost a tahání očí při každém pohybu i v klidu. Také v souvislosti s…Více info |
Pacienty po transplantaci plic ohrožuje teplota i plaváníTransplantace plic patří k jedněm z nejnáročnějších zákroků, jaké může současná medicína a hrudní chirurgie nabídnout vážně…Více info |
4 týdny zvýšená teplotasyn 34let, vždy zdráv,lymeská borelioza hraniční hodnoty- staré onem. několik let, nyní 4 týdny zvýšená teplota s maximem do 38 st., slabost,návaly horka nepravidelně během dne, bolest na hrudníku a zad- myslí si ,že to má z dlouhého ležení, ve 2.týdnu potíží pár dní průjem- nyní stolice v normě,váhový...Dobrý den, pokud se ptáte, zda synovy potíže mohou být způsobené borelií, tak je to krajně nepravděpodobné.... Více info |
Trvající zvýšená teplota22.1.2018 jsem byla na 4 dny v Barceloně a po návratu mě skolilo tradiční týdenní nachlazení, které u mě vždy začne bolestí v krku a kýcháním, a následně častým smrkáním a suchým kašlem. Mívám i lehce zvýšenou teplotu. Nějak mi ale přišlo, že se to vleče a místo týdne jsem marodila asi 2 týdny. Suchý...Dobrý den, mohla byste mít zánět dutin, při kterém bývá často dráždění ke kašli, únava, zvýšená teplota... Více info |
Zvýšená teplota po námazeDobrý den, již několik měsíců mám vždy po sebemenší fyzické aktivitě zimnici někdy provázenou teplotou 37,5. Prodělal jsem již dvakrát vyšetření krve a moči vše v pořádku. V posledních čtrnácti dnech jsem od lékaře dostal antibiotika, ale na můj problém zůstává. Prosím o radu, kde a kam se mám obrátit o pomoc, když praktický lékař to léčí zatím...Dobrý den, zkuste pomoc u internisty. Zvýšení teploty po námaze někdy pozorujeme. Zimnici by bylo dobré objasnit. S pozdravem. ... Více info |
Dele trvajici zvysena teplotaDobrý den, již 3 týdny se v noci potím. Z počátku jsem si teplotu měřil digitálním teploměrem. Před 4 dny jsem ale zjistil, že měří o 0,3 - 0,7 stupňů méně než rtuťový, který mi ukazuje během dne 37,2 a ihned po probuzení 35,5. Před týdnem se mi udělalo lépe, šel jsem mezi lidi a nachladil se....Dobry den,prozatimni prubeh Vasich obtizi na sepsi urcite neukazuje.Samotna teplota 38st,pokud se jinak... Více info |
Dlouhodobě zvýšená teplotaVíce info |
Zvýšená teplotaVíce info |
Zvýšená tělesná teplotaVíce info |
zvýšená tělesná teplotaVíce info |