Tupá bolest v kolenou a kyčlích - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Tupá bolest v kolenou a kyčlích. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
TRÁPÍ VÁS BOLEST V KRKU? SPOLEHNĚTE SE NA SPREJE Z PŘÍRODNÍCH LÁTEKBolest v krku není nemoc, ale pouze příznak onemocnění. Projevuje se pocitem škrábání, pálení v krku, bolestivým polykáním, někdy i suchým dráždivým kašlem. Bolest v krku většinou vyvolává zánět. Náchylnost k bolestem v krku zvyšuje únava, stres, virózy a nachlazení. Bolest v krku se dá naštěstí dobře léčit i přírodní cestou.Více info |
Emocionální bolestStejně jako fyzická bolest je i emocionální bolest signálem, že je něco v nepořádku. Když se cítíme smutní, je to obvykle proto, že se v našem životě vyskytuje něco, co v nás tento pocit vyvolává. Když jsme v depresi, je tu něco, co nás deprimuje. Když jsme rozzlobení, jde o příznak, že nejsme vyrovnaní - jsme v konfliktu - s někým nebo něčím.Více info |
Premenstruační syndrom, bolest prsů a pupalkový olejV současnosti jsou prováděny výzkumy ověřující účinek oleje z pupalkového semene na prudké změny nálad, zadržování tekutin i na zvýšenou citlivost prsů.Více info |
Ostrá bolest v kyčlíchDobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. Čekáme druhé miminko (aktuálně 7tt). Už v prvním celkem náročném těhotenství (opakované záněty ledvin, diletace ledvin, tvrdnutí břicha) jsem začala pociťovat kolem 25tt ostrou bodavou bolest v kyčlich při každém kroku - přibrala jsem v tu dobu asi jen 2kg...V 7 týdnu gravidity by takové obtíže neměly být,rozumné bude vyhledat pomoc ortopeda. Příjemný den Více info |
Tupá bolest v podbříškuDobrý den, už asi pátý den mám bolestivou až pálivou bolest v podbřišku. Ráno to bolí trošku a během dne ani ne. Ale večer nemohu bolestí pomalu ani usnout. Menstruaci jsem už druhý týden nedostala. Žádné výtoky nemám, ani bolesti při styku, partnera mám stálého. Děkuji ...Dobry den, pisete, ze jste nedostala menstruaci - znamena to, ze jste ji tedy pred dvema tydny dostat mela? Minimalne toto by mel byt alarm pro navstevu gynekologa. Pricin bolesti v podbrisku je velmi mnoho. S timto stavem s navstevou lekare nevahejte. S pozdravem. ... Více info |
Absence osifikačních jader v kyčlích u 13m dítěteDobrý den, chtěla bych požádat o radu. Syn je z dvojčat, B, narozen spontánně záhlavím v 34tt+5. Je mu 13měsíců, UTZ i RTG prokázaly absenci jader v obou kyčlích. (Sestra, dvojče A, má jádra od 8mi měsíců). Pan doktor nad tím krčí rameny a prý bude konzultovat, co s tím. Proto se obracím s dotazem...Skutečně je rozhodující vyšetření dětského ortopeda, který kromě rtg nebo UZ vyšetření zhodnotí celý... Více info |
Bolest v kolenouVíce info |
Křupání v kolenouVíce info |
Tupá bolest břichaVíce info |
Tupá bolest v podbřiškuVíce info |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |