u-erytrocyty - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci u-erytrocyty. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí u-erytrocyty. |
Zvýšené množství leukocytů a erytrocyty v močiDobrý den, mohu se zeptat , co muže způsobit zvýšené množství leukocytů i erytrocitů v moči? Nemám žádné potíže a kultivace je negativní. Děkuji a přeji hezký den. doplňující informace: Děkuji, paní doktorko, testy byly opakované, právě proto, že poprvé byl tento nález. Výsledek je stejný, kultivace...I přesto, že nemáte příznaky močové infekce, může být nález erytrocytů i leukocytů zánětlivého původu... Více info |
Zvysene erytrocyty v mociDobry den pane doktore, chtel bych se zeptat, jestli pri zvysenych erytrocytech v moci je potreba hned nasazovat ATB. Vcera jsem si byl nechat na vlastni zadost vzit CRP, KO a moč + sediment, krev byla v poradku, v moci jsem mel zvysene erytrocyty na 18, max. hranice dle laboratore je 13, jeste je zde...Takový první záchyt krvinek v moči neznamená nic. Záleží, co vyjde příště. Navíc červené krvinky nejsou... Více info |
Leukocyty 1,Erytrocyty 19,Epit dlazdicovite 3Dobrý den již delší dobu trpím bolesti převážně v noci v klidovem režimu bolesti u žaludku a strilici k práce lopatě.Lekar mě poslal na krevní testy plus sono břicha a ledvin. Můžete mi přečíst výsledky krve a co znamenají. Leukocyty 100,Erytrocyty 19,Epit dlazdicovite 30.Tyto hodnoty mám nad limit nad...Dobrý den, paní Petro, podle přiložených labratorních testů Váš praktický lékař nezjistil nic podstatnějšího... Více info |
Zvýšené erytrocytyDobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký má význam zvýšení erytrocytů a 10-ti letého syna s JIA ? Hodnota je 5,1. DěkujiDobrý den, nemusíte mít strach, vše je zcela v normě. Hezký den! Více info |
ErytrocytyDobrý den, dnes jsme dostali výsledky krve mého syna (3,5) všechny výsledky byly v normě, až na erytrocyty, hodnota byla 4,83. Mám se znepokojovat??Dkuji PetraDobrý den, každá laboratoř má své vlastní fyziologické rozmezí. U hodnoty červených krvinek 4,83 bych... Více info |
Erytrocyty,bílkovina,leukocyty v močiDobrý den. Asi 6 let mám při každém vyšetření moči erytrocyty. Nejvyšší byly 42.Poslední půlrok mám už po šesté leukocyty v moči - 160, 72, 42, 38.........objevila se mi bílkovina v hodnotách 0-1, 1, 2, ale ne při každém laboratorním vyšetření moči. Mívám svědící ataky a poslední dobou mně otékají kotníky....Vážená paní Anno, s ohledem na Vámi uvedené nálezy se s rozhodnutím Vašeho nefrologa neztotožňuji. Doporučuji... Více info |
Erytrocyty v močiDobry den,chtěl bych se zeptat byl jsem dnes u urologa po odeslani od nefrologa že krev kterou mam v moči dnes 24 unora stupen 1 a erytrocyty v močovem sedimentu 2(25 ledna erytrocyty 14 a 13 unora erytrocyty 17 a krev stale stupen1)prokazano na nefrologii ve fazovem kontrastu že nepochazeji z ledvin...Dobrý den, ve Vašem případě se jedná o mikroskopický nález 2 červených krvinek v mikroskopu. Tedy zcela... Více info |
Erytrocyty v močiVíce info |
Tvarově atypické erytrocytyVíce info |
Nevyzrálé erytrocytyVíce info |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |