upadla jsem a narazila si bok a záda - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci upadla jsem a narazila si bok a záda. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí upadla jsem a narazila si bok a záda. |
Jsem 2 dní po porodu, měla jsem silné krváceníDobrý den. Chci se zeptat, jsem 20 dní po porodu. Měla jsem silné krvácení a proto jsem jela na pohotovost. Zde mi napsali: děloha v RVF, 100x50x60mm, dutina děložní úzká bez dilatace, v právě polovině dělohy intramuralni myom vel 16x26mm, obě ovaria norm velikosti a vzhledu bez volně tekutiny v pánvi....Dobrý den, těžko říct, kdy vyhledat gynekologa. Obvykle po šestinedělí, pokud ale se bude opakovat silné... Více info |
Jsem po operaci hemoroidů, nyní jsem vyloučil větší množství krveDobrý den, jsem 25 dní po zákroku HAL (hemoroidy 2 stupně) a nyní jsem vyloučil větší množství krve ( i sražené). Necítím bolest - je možné že se uvolnily stehy a je to pouze "reakce" na tuto událost? Díky za Váš čas!dobrý den, 25. dne po zákroku by se již krvácení nemělo objevovat. Pokud bylo krve větší mnžoství, tak... Více info |
Před třemi dny jsem polykala vitamín a měla jsem pocit, jako by se zasekl.Dobrý den, před třemi dny jsem polykala vitamín a měla jsem pocit, jako by se zasekl. Od té doby mě při každém polknutí hrozně boli mezi lopatkami. Dnes jsem byla u své obvodní lékařky, která mi řekla, že mám podrážděný jícen a pokud se to do týdne nezlepší, mám přijít. Má otázka zní, čím mohu pomoci...Dobrý den paní Kateřino, zkuste zakoupit Rennie a to denně užívat, dále bych zkusila Omeprazol 20mg 1... Více info |
Jsem ve 24 tt. Včera jsem byla na pohotovosti, od noci jsem měla hrozné tupé, menstruační bolesti v pobdříšku, které šly až do bederDobrý den, jsem ve 24 tt. Včera jsem byla na pohotovsti, od noci jsem měla hrozné tupé, menstruační bolesti v pobdříšku, které šly až do beder. Pan doktor mi prohmatal čípek, zkontroloval placentu a i mimčo a vše v pořádku. Řekla jsem mu, že mám divné pálení pochvy, na to neřekl nic a napsal mi magnosol...Dobrý den, nejsem schopná na dálku určitě příčinu bolestí břicha a ani rozhodnout, zdali vyčkat, či nikoli.... Více info |
Dnes jsem začala užívat lék cipralex 5 mg 1x denně a od dvou hodin po užití jsem měla řídkou stoliciDobrý den, dnes jsem začala užívat lék cipralex 5 mg 1x denně a od dvou hodin po užití jsem měla ridkou stolici a nyní již průjem. Je to normální? Upraví se stolice a odstupem času? Mohu si vzít Hylak? Děkuji za odpověď.Dobrý den, připadá mně, že by toto byla poměrně rychlá reakce na požití léku, ještě v minimální dávce,... Více info |
Už asi dva měsíce nemůžu dát ruce za záda,v bok ,nad hlavuZdravím mám takový problém už asi dva měsíce nemůžu dát ruce za záda,v bok ,nad hlavu, ani pomalu se obléct nemůžu . Ramenní kloub mě bolí jde to od podpaží na rameno je to bolest na dotyk i při pohybu . Jsem neskutečně omezena . Chodila jsem měsíc na rehabilitaci ( magnet a elektrika ) mírně se to zlepšilo...Dobrý den, syndrom rotátorové manžety je poměrně obecný pojem, který ale neříká přesně, jaká struktura... Více info |
Pád na pravý bokDobrý den, děda (86 let) před 14 dny spadnul na pravý bok. Pro výrazné bolesti zad jsme zavolali sanitku. Lékař na úrazovém oddělení provedl rentgen páteře. Řekl, že zlomeninu nemá a po dvou dnech pobytu v nemocnici dědu propustili domů. Během pobytu doma děda pociťoval nesnesitelné křeče na zádech a...Dobrý den, v zásadě souhlasím s doporučením dr. Doležalové. Nicméně pookud bylo již CT břicha prováděno,... Více info |
Skříplý nerv zádaVíce info |
Bolest levý bokVíce info |
Bolest v levém bokuBolest v levém boku je nepříjemná a může být tak velká, že vám může znepříjemnit pohyb. Špatně se vám může cvičit, stát a dokonce...Více info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |