• Utváření komplexů - témata, diagnózy

  Na této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Utváření komplexů. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info

 • 
 • Články na téma Utváření komplexů

 • Rodiče mají vliv na utváření sexuality svých dětí

  Na utváření naší sexuality se od samého začátku podílí každý z rodičů v závislosti na svém pohlaví jiným způsobem. Obecně řečeno, rodič téhož pohlaví hraje při vytváření naší sexuální identity základní roli. Rodič opačného pohlaví potom poslouží k sexuální diferenciaci. Jeho očima se na sebe začneme dívat jako na muže nebo na ženu.

  Více info


  Deficit komplexu B vitamínů zhoršuje zdraví mnoha lidem

  B-komplex se skládá z řady vitamínů, které působí společně. Milióny lidí na planetě trpí nedostatkem těchto vitamínů z následujících důvodů.

  Více info


  Komplexu méněcennosti se můžete zbavit

  Nejméně 95 procent lidí trpí pocity méněcennosti a pro miliony lidí jsou tyto pocity vážnou překážkou v dosažení úspěchu a štěstí. V jistém smyslu je každý člověk na zeměkouli méně schopný než někdo jiný.

  Více info


  Utváření komplexů

  Jedním z nejtěžších úkolů v procesu individuace je zbavit se rodičovských komplexů. Právě tyto komplexy člověku často nedovolují, aby prosadil svou individualitu. Jsou také na překážku v milostném životě. Proto bude užitečné, když vytváření komplexů se zvláštním přihlédnutím ke komplexům rodičovským věnujeme několik následujících řádek.

  Více info


 • Dotazy na téma Utváření komplexů

 • Užívání jiného B komplexu

  Dobrý den, myslíte si, že nevadí, když budu užívat tento přípravek: https://profizoo.cz/eshop/ostatni-zvirata/vitaminy/kombisol-b-komplex-1l Je výrazně levnější, a tak by mě zajímalo, jestli je v něčem jiný a můžu ho bezpečně užívat. Předem děkuji za odpověď.

  Dobrý den, Adame. Rozhodně nedoporučuji užívat jakékoli preparáty, které nebyly schváleny k užívání...

  Více info


  Možné interakce komplexu vitaminů a antidepresiva

  Dobry den, Je mozne uzivat komplex vitaminu, popripade smes https://www.onefit.cz/superlife-green-mix-pro-zeny-120-g?gclid=CjwKEAjw9MrIBRCr2LPek5-h8U0SJAD3jfhtXfLDYiGpnYu8HKDDih0rYTSIDS0w6zjKyZoxkIPGhRoCrJDw_wcB Paklize uzivam antidepresiva Pram 20 mg, polovinu tablety denne ? Dekuji za odpoved,

  Dobrý den, neměly by zde nastat žádné interakce. Můžete tuto směs, popřípadě jiný komplex vitamínů užívat...

  Více info


 • Poradna na téma Utváření komplexů

 • Užívání jiného B komplexu  Více info

  Možné interakce komplexu vitaminů a antidepresiva  Více info

2018 © Tvojedoktorka.cz / Provozovatel - kontakt / Hledané dotazy / Nemoci / Příznaky / Témata / Poradna / Vyšetření / Magazín