užíval jsem hypnogen a spůla mám závratě ta - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci užíval jsem hypnogen a spůla mám závratě ta. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí užíval jsem hypnogen a spůla mám závratě ta. |
Jsem po operaci hemoroidů, nyní jsem vyloučil větší množství krveDobrý den, jsem 25 dní po zákroku HAL (hemoroidy 2 stupně) a nyní jsem vyloučil větší množství krve ( i sražené). Necítím bolest - je možné že se uvolnily stehy a je to pouze "reakce" na tuto událost? Díky za Váš čas!dobrý den, 25. dne po zákroku by se již krvácení nemělo objevovat. Pokud bylo krve větší mnžoství, tak... Více info |
Pred dvouma mesicema jsem si vsimnul zvetseneho prsa, je mi 3 a jsem muzDobry den pred dvouma mesicema jsem si vsimnul zvetseneho prsa je mi 30 a jsem muz obcas me boli zebra nad prsem a jde to az k lopatce muzete mi poradit co to muze byt predem dekuji za odpovedDobrý den, pokud pozorujete změnu tvaru, velikosti prsa a to zejména pokud je nález asymetrický, hmatáte... Více info |
Jsem 33tt těhotná, včera jsem byla u dr. a řekl mi že mám zkrácený a měkký čípek na 2 cmDobrý den, jsem 33tt tehotna vcera jsem byla u dr. a řekl mi že mám zkracený a mekky čipek na 2cm. Mám pár otázek: 1) Předepsal mi léky: magnosolov a Progesteron besins 200mg 1-0-1 (jsou v poradku ty leky? Vetsinou tu pisou ze maji utrogestan), a řekl mi že mám mít klidový režim. 2) Většinou na...Dobrý den, k přesnějšímu posouzení stavu je nutno znát další informace. Na čípku se hodnotí nejenom jeho... Více info |
Před třemi dny jsem polykala vitamín a měla jsem pocit, jako by se zasekl.Dobrý den, před třemi dny jsem polykala vitamín a měla jsem pocit, jako by se zasekl. Od té doby mě při každém polknutí hrozně boli mezi lopatkami. Dnes jsem byla u své obvodní lékařky, která mi řekla, že mám podrážděný jícen a pokud se to do týdne nezlepší, mám přijít. Má otázka zní, čím mohu pomoci...Dobrý den paní Kateřino, zkuste zakoupit Rennie a to denně užívat, dále bych zkusila Omeprazol 20mg 1... Více info |
Jsem 2 dní po porodu, měla jsem silné krváceníDobrý den. Chci se zeptat, jsem 20 dní po porodu. Měla jsem silné krvácení a proto jsem jela na pohotovost. Zde mi napsali: děloha v RVF, 100x50x60mm, dutina děložní úzká bez dilatace, v právě polovině dělohy intramuralni myom vel 16x26mm, obě ovaria norm velikosti a vzhledu bez volně tekutiny v pánvi....Dobrý den, těžko říct, kdy vyhledat gynekologa. Obvykle po šestinedělí, pokud ale se bude opakovat silné... Více info |
Dnes jsem začala užívat lék cipralex 5 mg 1x denně a od dvou hodin po užití jsem měla řídkou stoliciDobrý den, dnes jsem začala užívat lék cipralex 5 mg 1x denně a od dvou hodin po užití jsem měla ridkou stolici a nyní již průjem. Je to normální? Upraví se stolice a odstupem času? Mohu si vzít Hylak? Děkuji za odpověď.Dobrý den, připadá mně, že by toto byla poměrně rychlá reakce na požití léku, ještě v minimální dávce,... Více info |
Motání hlavy závratěVíce info |
ZávratěVíce info |
závratěVíce info |
Závratě a motání hlavyVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |