V mnoha případech se osmičky trhají zbytečně - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: V mnoha případech se osmičky trhají zbytečně. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Zbytečně podávaná ATB, chybná komunikace s pacienty nejspíšeDobrý den, mému postiženému synovi (22 let) bylo zjištěné vysoké aslo ( 436) byly mu dány antibiotika a za měsíc po odběru se mu to zvýšilo Na 458 a tak dostal 2x penicilin v injekci a po měsíci má aslo už přes 500. Naše obvodní to neřeší , protože je postižený a máme se stím smířit, že to může být ještě...Dobrý den, výborná a velice kompetentní odpověď. Jako infektoložce mi nezbývá nic než souhlasit a podepsat... Více info |
Zbytečně podaná ATB nadělají problémyDobrý deň prajem. Mám 28 rokov, prvorodička, som v 22 tt. Túto stredu som bola na poradni a pre výsledky z krvi. Výsledky z krvi boli v poriadku až na nedostatok železa, na ktorý mi bol predpísaný liek. Bábätko je v poriadku, kŕčok sa neotvára. Jediné, čo ma trápilo, bola nepravidelná bolesť v podbrušku,...Pravděpodobně se jedná o virovou gastroenteritidu, na kterou neexistuje specifická léčba. Doporučuji... Více info |
Suché lůžko po extrakci osmičkyDobry den,asi pred mesicem mi otekl a zcervenal krk z venku. Zacalo mi bolet ucho a potom zacalo bolet kolem spodni osmicky. Moje zubni lekarka mi to vyplachla 2x dasen nejakou desinfekci. Za par dni to zacalo opravdu hodne bolet a jakoby pichat pod tou osmickou,otekly mi uzliny na krku a jeste se mi...Dobrý den. Dle vašeho popisu to vypadá na hnisavé lůžko (alveolitis purulenta) a je třeba zajít k zubnímu... Více info |
Nechutenství, příčin může být spoustu, často třeba zbytečně užívaný lékDobry den. Co mel prosim lekar za důvod k vystereni tenkeho streva, kdyz vedel, ze jsem 2 mesice na bezlepkove diete? Je mozne z techto vysledku vedet zda je nejaka pravdepodobnost celiakie? Nemelo by se vysetreni opakovat po zatezi lepku ve strave jak je uvedeno ve zprave? Sacharaza a trehalaza je prosim...Dobrý den dotaz je potřeba položit specialistovi na gastroenterologii Dotaz je mimo moji specializaci S... Více info |
Zbytečně podáváná ATBDobrý den, mám již asi měsíc problémy s hleny v krku, a jsem z toho již "na prášky". Před cca. měsícem se mě začali dělat hodně průhledné hleny v krku, ve velkém množství až mě to nutilo je vyplouvat. Po týdnu - dvou jsem s tím zašel k lékaři, ten mě řekl že hrdlo mám zarudlý, hodně. Předepsal mě...dobrý den, bohužel tady bylo všechno špatně, pokud někdo trpí na průhledné hleny, tak je to zahlenění... Více info |
Nepravidelná ostrá bolest po tváři k uchu po extrakci osmičkyDobrý den, už je to třetí týden, co mi pan zubař vytrhl dolní zub moudrosti. Důvodem byl lepší přístup k sedmičkám. Celý zákrok byl komplikovaný. Trval přes půl hodiny, jelikož byl zub částečně ještě hluboko v kosti a rostl nakřivo. Odešla jsem se čtyřmi stehy. Po týdnu mi byly vyndány bezbolestně. Otok...Dobrý den, podle Vašeho popisu se domnívám, že se zřejmě jedná o zánět zubního lůžka - tzv. alveolitidu.... Více info |
Gynekolog mně posílá na biopsii, není to zbytečné?zdravím, při pravidelné gyn.prohlídce lékařka naznala,že při kontaktu či doteku děl.čípek krvácí.Cytotologie je v pořádku.Přesto mně posílá na biopsii není to zbytečné.Nic mě nebolí.Mám 48 roků a užívám norethisteron na úpravu cyklu.Mám trombocytopatii bez medikace.Jen chodím na kontrolní odběry.Dobrý den, biopsie z mého pohledu nikdy není zbytečná. Pokud Váš ošetřující gynekolog shledal k ní důvod,... Více info |
Panická hrůza je peklem které si většinou vytváříme zbytečně samiDobry den, chtela bych se zeptat co si myslite, ze by moje potize mohli mit za pricinu. Brni mi leva noha, ale pouze cast pod prsty. Pote me take obcas boli lytka, jakobych nachodila desitky km. K tomu mam zaskuby ve svalech, nejcasteji kdyz v klidu lezim. V noci, ani po ranu me noha nebrni, vzdy az...Dobrý den, jako psycholog se nemohu vyjádřit k fyziologickým příčinám nemoci. Nicméně bych Vás chtěla... Více info |
Mohli by jste ohodnotit, zda moje maminka nebere zbytečně moc stejných léků?Co vás trápí, jak dlouho problém trvá, berete nějaké léky, proběhlo již nějaké vyšetření, ... Dobrý den,obracím se na Vás s prosbou,zda byste mohli ohodnotit,zda moje maminka nebere zbytečně moc stejných léků. Má na tlak 3 varianty léků. Děkuji ČechováDobrý den, nepřipadá mně, že bych z dostupných informací měla posuzovat, zdali Vaše maminka bere zbytečně... Více info |
Před dvěma dny jsem byla na trhani osmičky.Dobrý den, Před dvěma dny jsem byla na trhani osmičky. Zákrok byl velmi rychlí a bez stehu. První dva dny po zákroku bylo vše v pořádku, nic mě výrazně nebolelo. Ale dnes (třetí den po vytržení) mě bolí skousnuti zubu na straně, kde mi byl zub moudrosti vytržen a většina ostatních zubu na te straně...Dobrý den paní Marie, dle popisu by mělo být velmi pravděpodobně vše v pořádku a jde o důsledky provedeného... Více info |