Ve školách se bude testovat tělesná zdatnost žáků - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Ve školách se bude testovat tělesná zdatnost žáků. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Nižší tělesná teplotaDobrý, již tři týdny si sleduji tělesnou teplotu, stále mám nejvíce 35,5. Dnes v 10 hod. dokonce 34,2, u lékaře mi řekli, že to tak někdo má. Už jsem koupila i nový teploměr. Děkuji za odpověď. Doplňující informace: Teplotu už jsem si dávno neměřila, až teprve nyní, kdy při každé návštěvě u lékaře...Řada teploměrů dostupných v současné době měří teplotu nižší, než je skutečná teplota těla, obzvláště,... Více info |
Tělesná teplota u novorozenceDobry den mám doma 16 dni starého novorozence, po změření teploty ze zadečku má od noci 36,1 bez odectu. Když ji vyndam z postýlky je zpocena ( a to má jenom body a ponožky) Je taková teplota normální? Popripdne co mám delat? Dekuji za odpověďDobrý den, určující je, jestli miminko normálně pije, není apatické atd. Nejsem si jist, zda chyba... Více info |
Tělesná teplotaDobrý deň. Pred cca 2-3 mesiacmi som kúpila digitálny teplomer. Sem tam som odmerala seba aj manžela a začala som si všímať, že manžel má každý večer (medzi 16-19. hodinou) ľahko zvýšenú teplotu v rozmedzí 36,9-37,2 stupňov Celzia. Cítim to aj na dotyk. Manžel sa obraňuje tým, že mu nič nie je, necíti...Dobrý den, jednak je potřeba říci, že digitální teploměr měří teplotu pouze orientačně, může mít... Více info |
Nižší tělesná teplotaDobrý den, je mi 56 let a téměř celoživotně trpím pocitem chladu. Jenže v poslední době jsem narazila na článek s uvedením mezních teplot u zdravého člověka a tak jsem se několik dní po sobě v průběhu dne měřila. Ráno 36 nebo 35,9,ale během dne mi teplota klesá a večer mám 35,2 nebo 35,3. Vzhledem k...Dobrý den paní Renato, doporučila bych Vám odběr krve cestou praktického lékaře zaměřený na štítnou žlázu... Více info |
Můj dotaz bude trochu komplexnějšíDobrý den, můj dotaz bude trochu komplexnější, ostatně i proto píši sem, protože nevím, ke kterému typu lékaře bych měl jít. Již několikátý týden cítím svědění/(či pocit jako elektrizování) na hlavě (především v přední části, nad uši a někdy i v obličeji). Když se daného místa, kde to zrovna svědí...Dobrý den, svědění na hlavě samozřejmě může souviset se seboreou, kterou trpíte. Nejedná se o lokalizovaný... Více info |
Nízka telesná teplotaVíce info |
snížená tělesná teplotaVíce info |
zvýšená tělesná teplotaVíce info |
Zvýšená tělesná teplotaVíce info |
Snížená tělesná teplotaVíce info |