vpadlá bradavka - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci vpadlá bradavka. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí vpadlá bradavka. |
Zduřelá bradavkaDobrý den,potřeboval bych poradit ohledně zduřelé levé bradavky .Problém trvá již druhým rokem ,doposud při lehkém zmačknutí -bílý maz,bez bolestí.Nyní po delší době ponechání bez povšimnutí za celou dobu největší zduření,doprovázené štípáním ,až pálením bradavky,hnisavý sekret. Okolo žádný jiný problém...Dobrý den pane Jane. Děkujeme za Váš dotaz. Z fotografie není patologie zřejmá. Nicméně doporučuji návštěvu... Více info |
Přídatná bradavkaDobrý den, 5leté dcerce se na kuži udělalo toto viz. fota.Má to již delší dobu, myslela jsem, že se to ztrati, ale nic. Nesvědí to, nebolí....Má jen tento jeden útvar.Co by to mohlo být? Jak se toho zbavit? Moc děkuji Doplňujícíc dotaz: jeste tedy doplnim, že utvar je na hrudniku, blize k leve...U Vaší pětileté dcerky se opravdu může jednat o přídatnou bradavku. Přesnou diagnózu projevu Vám stanoví... Více info |
Zvětšená bradavka v pubertěDobrý den, je mi 15 let a jsem mužského pohlaví. Od 12 let mě trápí zvětšená bradavka, byl jsem u mé dětské doktorky a ta řekla, že je to v mém věku normální a po nějaké době to zmizí. Moc si to nepamatuju ale myslím že na dotek pod bradavkou byla nějaká kulička a taky to bolelo. Po nějaké době se to...Dobrý den, souhlasím s paní doktorkou Peremskou, ve Vašem věku je to normální jev. Pokub by Vás to na... Více info |
Vpáčená bradavkaDobrý den, je mi 25 let a mam problem s vpacenymi bradavkami nejprve jsem si myslela, ze tento problem dospivanim odezni, avsak nestalo se. Nejde jen o narazove vpaceni i kdyz bradavka vystoupne, nevydrzi to nikdy dele jak nekolik minut. Zkoušela jsem i nosit kloboucky od Medely avsak bezvysledne a...Dobrý den, z vašeho dotazu jsem pochopila, že se dotazujete na možnost kojení po plastice vpáčených bradavek.... Více info |
Neobvyklá prsní bradavkaDobrý den, od mládí mám na jedné prsní bradavce jakoby urvaný kousek, který drží na tenčí stopce (viz foto). Nevím, kdy se to stalo, nicméně nikdy mě to netrápilo, nebolelo, neměnilo se a na proběhlých ultrazvukových vyšetřeních prsou bylo vše v pořádku. Nyní jsem v 35. týdnu těhotenství a zatímco...Dobrý den, píšete, že jste již měla sonografické vyšetření prsou, nevíme s jakým výsledkem - konkrétně... Více info |
Nafouklá bradavkaDobrý den, je mi 17 let a od mala jsem byl oplácaný a ostatní se mi proto smáli kvuli oplácaným prsům. Během puberty jsem se do 17 vytáhl a jsem celkem dost hubený a vysoký i prsa se mi zmenšili.Štve mě ale že mám takové nafouklé bradavky.Když je chladněji tak se jakoby scvrknou a jsou v ideálním měřítku.Jak...Dobrý den. To je dáno konstitucí člověka, s předpokladem takových bradavek jste se narodil. Je to stejné... Více info |
Prs.bradavkaDobrý den na bradavce se mi udělala boulička která mě bolí , bradavka je citlivá na pohmat,boulička je tvrdší a kousek pod bouličkou ve dvorci jsem si nahmatala tvrdší jakoby váleček asi 2 až 3 cm velký,nekojím a z bradavky mi nevytéká nic jsem 3 dny po menstruaci, boulička se mi objevila první den...Dobrý den, dle Vaší fotodokumentace se jedná o zánětlivou afekci, nejspíše o infiltrát ,který může abscedovat-zhnisat... Více info |
Zlomená bradavkaZlomená bradavka - Dobrý den, nevím, jak už to dlouho dělám, ale doma při studiu si hraju se svou bradavkou. Přichytla jsem se před několika týdny. Ačkoliv mám ve svém pokoji okolo sebe jiné předměty k hraní, tužky nebo plyšáky – talismany od blízkých, nejspíše podvědomě jsem si vybrala bradavku. Je...Dobrý den, chrupavku jste si v bradavce jistě zlámat nemohla, protože tam žádná není. Mohlo dojít k menší... Více info |
Zduřelá bradavkaDobrý den. Mám dotáz . Syn 8 let má zduřelou bradavku. lékařka nám předepsala mast Imacort. mam pocit ze to je horší než lepší.Dobrý den, Katko, v jakém smyslu se jedná o zhoršení? Je oteklá, zarudlá, či vytéká z bradavky nějaký... Více info |
Tmavší bradavka.Dobrý večer asi před 2 dnimy jsem si všiml že mám tmavší levou bradavku než pravou. Když si na ní zatlačím tak mě trochu zabolí ale nic velkého. Můžu si tam nahmatat něco co má tvar šišky. Nahmatám si to i v právé bradavce ale tam to nebolí. Je mi 13 nesportuji a jsem docela při těle. Myslíte že jde...Ahoj Ayline. Vzhledem k tomu, že jsi nezletilý, tak Ti pouze doporučím co nejčasnější vyšetření u Tvého... Více info |