Vyhláška MZd o odškodnění za povinná očkování zatím nezahrnuje covid - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Vyhláška MZd o odškodnění za povinná očkování zatím nezahrnuje covid. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Můj doktor by rád počkal a na operaci mě zatím posílat nechceDobrý den, je mi 26 let, v listopadu minulého roku mi našly ultrazvukem žlučníkový kámen. O nějakou dobu později cca v lednu jsem byl poslán na CT kde se však nález nepotvrdil. Nicméně v březnu se mi potíže znovu objevily a na ultrazvuku byl opět nález. Na kontrolním ultrazvuku se nález potvrdil s tím,...Dobrý den, opakované potíže charakteru žlučníkové koliky spolu s potvrzenými kameny ve žlučníku je skutečně... Více info |
Souběh infekce covid-19 a očkováníSyn 12 let má po očkování místo vpichu velmi zarurudlé, je 11 dní po očkování, nyní pozitivně testovaný na covid ,tedy v karanténě.Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Pravděpodobně došlo k souběhu onemocnění covid-19 a očkování, respektive... Více info |
Necitlivost po očkování covid-19Dobrý den, prosím dnes jsem byla na 3. dávce vakcíny, po prvních 2 mne pouze bolela ruka, ale po této třetí, prakticky pár minut po vpichu mám mírnou necitlivost v noze, chodit i hýbat s ní mohu, není oteklá ani zarudlá, pouze ji mám mírně znecitlivělou, mám se obávat? Předtím jsem to neměla, tak se...Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Snížená citlivost patří mezi očekávané nežádoucí příhody po provedeném... Více info |
Očkování dětí proti onemocnění covid-19Dobrý den, chtěla bych očkovat syna vakcinou proti nemoci Covid 19. Už jednou jsem dotaz zasílala a bylo mi odpovězeno, ať napíši později, až bude o očkování více informací. S pediatričkou jsem samozřejmě očkování konzultovala, ale mám vždy ráda co nejvíce informací, proto se obracím i na Vás. Synovi...Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Aktuálně lze očkovat děti od 5 let věku. Je jim podávána 1/3 dávky... Více info |
Očkování covidDobrý den , mohu mít dotaz ohledně 3. dávky vakcíny Pfizer/BioNTech ? 22.2. t.r. mi byl PCR testem diagnostikován covid . Obvodní lékařka mi doporučila očkování. 9.7. jsem dostala 1.dávku, druhou 20.8. Ještě bych na doplnění uvedla, že jsem seniorka /1946 / a léčbu covidu jsem, i když za úporného kašle,...Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Zřejmě jste položila dotaz 2x, nicméně posílám odpověď znovu. Vaše... Více info |
Očkování proti covid-19 a onemocnění covid-19Dobrý den, dne 8.7.2021 jsem byla na první dávce vakcíny Pfizer. 16.8. by byly potvrzeny positivní výsledky na Koronavirus. Při změně termínu 2. dávky mi bylo řečeno, že mohu na očkování přijít hned po ukončení karantény, paní z hygieny mi říkala, že druhá dávka se aplikuje až cca za půl roku. Na...Dobrý den, děkuji za upřesnění. Od června se nově mohou pacienti po prodělání onemocnění s pozitivním... Více info |
Očkování covid-19 a onemocněníDobrý den, byla mi zjištěna nemoc idiopaticka trombocytopenie - malý počet krevních desticek cca kolem 100. V práci na mě tlačí abych se nechal očkovat proti covidu, je možné že by to mohlo vést ke zhoršení stavu ? Děkuji.Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Příčina idiopatické trombocytopenie není známa a očkování by nemělo... Více info |
Očkování covid-19 a nežádoucí účinkyDobrý den, chci se zeptat,byla jsem ve ctvrtek 6.1. na posilující vakcíně a po ní mi za tři hodiny od očkování nateklo nepěkně podpaží až po prso,je to normální reakce?Bolest ruky a ramene ustoupili do druhého dne.Moc děkuji za odpověď.Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Otok v podpaží a zvětšení lymfatických uzlin je po očkování proti onemocnění... Více info |
Povinná karanténaDobrý den, přítel dočasně žije a pracuje ve Francii. Koncem měsíce března by se měl vrátit domů - do ČR. Sdílíme jednu domácnost. Vím, že přítel bude muset do povinné karantény. Budu muset i já být v prevenivní karanténě, pokud bude v domácí karanténě ve stejném bytě jako já nebo můžu i nadále docházet...Dobrý den, děkuji za dotaz. karanténa platí pouze pro Vašeho přítele, nikoli pro Vás. Vyloučen by měl... Více info |
Tak začínám mít menší pochybnosti zda zatím není nějaká nemoc.Dobrý den, na přelomu listopadu/prosince jsem dost upravil jídelníček. Přestal jsem pít pivo (dříve obden), omezil brambůrky, sladké a tučná jídla. Do svého jídelníčku jsem zapojil více zeleniny, ryb, celozrnného ného pečiva. Začal jsem taktéž pít pouze vodu cca 4l denně. Přes zimu jsem často hrával...Dobrý den, s Vašimi 117kg i bez toho, aby jste uvedl výšku, by se dalo říct, že jste byl obézný. Změna... Více info |