Vyhlazení kožního reliéfu - dermabraze - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Vyhlazení kožního reliéfu - dermabraze. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Vyhlazení kožního reliéfu - dermabrazeDermabraze je chirurgická metoda pomocí které je možno kůži vyhladit, zbavit nerovností a odstranit méněcennou tkáň. Po výkonu vypadá…Více info |
Vyhlazení kůže, zbavení skvr na těleDobrý den. P doktorkou, chci se zeptat, zda je možné ,vyhladit, kůži na těle a jakým způsobem + regulovat skvrny po akné. Mám jich hodně, včetně nedokonalostí, černých teček aj... Stydím se i k vodě děkuji. Pozn. Zkusil jsem na kůži už v se, bez efektu...Pokud je akné stále v aktivní formě, je nutné se ho nejdříve zbavit - to je věcí vašeho kožního lékaře,... Více info |
Popis histologie kožního névuDobrý den, poprosila by som Vas o preklad k mojej histologii: Nevus kože s lymfocytárnou zápalovou celulizáciou v papilárnej dermis s prímesou melanofágov. Resekčné hranice voľné.Dobrý den, histologie říká, že Vaše znaménko byl kožní útvar (névus) se záplavou bílých krvinek (lymfocytů... Více info |
Laserové odstranění kožního problémuDobrý den, na můj problém jste mi už odpovídali a teď jsem se rozhodl ho začít řešit. Na začátek bych se chtěl jenom zeptat kolik stojí laserové odstranění papilu a za jakých podmínek. Pokud to pro mě bude v této době "uhraditelné" , nechal bych se u Vás objednat. Děkuji.Milý Vojtěchu, protože jde o neplacenou službu ze zdravotního pojištění, tak si lékaři stanovují cenu... Více info |
Vyhlazení pletiDobrý den, mám mastnou pleť s nepravidelným povrchem a rozšířenými póry (dříve jsem dost trpěla na akne; je mi 30 let). Nejedná se o nic dramatického, přesto bych ráda podstoupila nějaké ošetření na vyhlazení pleti, zjemnění a sjednocení jejího povrchu. Na trhu je však velké množství různých metod -...1) Pokud by vám šlo skutečně jen o vyhlazení pleti, ne o léčbu akné, pak asi nejúčinnější je frakční... Více info |
Nakažlivost kožního onemocněníDobrý den jenom jsem se chtěla zeptat jestli jsou ti fleky jak jsem vám posílala tu fotky jestli je to je nakažlivé nebo ne DĚKUJI. Dobrý den jenom jsem se chtěla zeptat já mám na těle fleky už 2 roky a lékaři na kožní jsi s tím nevědy rady a já už nevím co mám dělat ty fleky hrozně moc svědí a...Julie, pokud se skutečně jedná o infekci pityrosporum ovale, je tento dermatofyt součástí fyziologické... Více info |
Vyhlazení vrásek, žena 53 letDobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je vhodné, aby 53letá žena šla na vyhlazení vrásek. Jedná se o mojí mamku, je příliš štíhlá a nejvíce to jde vidět na obličeji. Má ho samou vrásku. Kolik stojí taková operace? Jedná se o jeden zákrok nebo jak často se tato operace musí opakovat? Poslední otázku,...Dobrý den, pokud není Vaše maminka s vráskami spokojená a trápí ji, stojí za to o vyhlazení vrásek uvažovat.... Více info |
Defekt kožního krytu po samoléčběDobrý den moc prosím o radu.Prelom února a března se mi na levém lýtku udělala taková malá červená boulicka připomínala bradavici v tu dobu jsem byla v bazéně.Nejak sem to řešila s tím že to třeba zmizí samo.Ale pořád to nemizelo tak jsem to začátek července začala řešit.Jelikoz mi na bradavice nikdy...Dobrý den, paní Nikolo, je škoda, že nemáte foto léze před zásahem kyselinou mravenčí. Určitě je pro... Více info |
PROBLÉM PRO VELMI ZKUŠENÉHO KOŽNÍHO LÉKAŘE: NEUSTÁLE SE VRACÍ PLÍSEŇ NA NOHOUPROBLÉM PRO VELMI ZKUŠENÉHO KOŽNÍHO LÉKAŘE: NEUSTÁLE SE VRACÍ PLÍSEŇ NA NOHOU, LÉČBA JE ÚČINNÁ VŽDY JEN KRÁTKODOBĚ Dobrý den, bojuji s plísní na nohou již cca 10 let, zpočátku se vyskytovala tak 1x ročně (většinou v létě) s tím, že se mi loupala kůže v přední části chodidla a noha svědila. Od...Dobrý večer, zdravím Vám a děkuji za dotaz. K řešení problému bych Vás potřebovala vidět, nevím odkud... Více info |
Porucha kožního čití - hrudníkDobry den, co znamena kdyz pod levym zebrem necitim kuzi na dotek, citim jako kdyz mi na to saha nekdo cizi. Na prave strane je to uplne jine tam co citim. Je to jako by ta kuze byla zmrznuta. To same na zadech leva strana necitim a prava ok. Je to jako bych byla na leve strane nafouknuta. Mam to tak...Dobrý den, přechodné poruchy citlivosti kůže různých částí těla jsou poměrně běžné a neznamenají nic... Více info |