Vyléčení diabetu 2. typu? Výsledky nové studie dávají naději - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Vyléčení diabetu 2. typu? Výsledky nové studie dávají naději. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Dědičnost diabetu typu 2Dobrý den, chtěla bych se zeptat na dědičnost diabetes, moje maminka měla cukrovku 20 let, posledních 10 roků si píchala 2x denně inzulin. Budu mít diabetes také ? Děkuji a přeji hezký den, NaděždaDobrý den, cukrovku měl pouze jeden z rodičů, riziko tu tedy je, ale možná jste více genetické informace,... Více info |
Režimová opatření a léčba diabetu typu 2Dobrý den, chci se zeptat jak mohu srazit vysokou glykemii když inzulín a Siofor moc nezabírají? Byla mi doporučena operace - obřízka, ale můj diabetolog mě nechce pustit kvůli glykémiím. Budu vám vděčný za jakoukoliv radu, TomášDobrý den, je zapotřebí častých kontrol hladin cukru pomocí glukometru. Z těchto hodnot pak můžete přijít... Více info |
Dědičnost diabetu typu 2když je v rodině cukrovka budu ji mít také ?Dobrý den, pokud se jedná o cukrovku 2.typu, navíc pokud ji trpí oba rodiče, je riziko opravdu vysoké.... Více info |
Dědičnost diabetu typu 2Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to s dědičností u cukrovky. Zda je dědičná i mimo přímou linii. Moje babička měla z tatínkovi strany měla cukrovku, ale ne tak rozsáhlou. Myslím tím, že si nepíchala inzulín, jen musela hlídat cukr v potravinách. Bratr mého otce si musel píchat inzulín, a přišel...Dobrý den, babička a strýc měli cukrovku. Takovou informaci beru jako "pozitivní rodinnou anamnézu" a... Více info |
Dědičnost diabetu typu 2Dobrý den, mám takový dotaz. Je mi 53 let, nemám zatím žádné zdravotní problémy. Moje matce je 74 a má už 25 let cukrovku. Je možné, že ji budu mít i já? Děkuji za odpověď. S pozdravem AnettaDobrý den, jisté riziko tu samozřejmě je, genetika je u cukrovky druhého typu velmi důležitá. Přesto... Více info |
Dědičnost diabetu typu 2Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda můžu mít cukrovku i přes negativní krevní obraz, nějaký náběh na cukrovku nebo popřípadě co si myslíte, že to je a jak to řešit. Moje cukrovka: Již půl roku se cítím stále unavená a bez energie, když se ráno nenajim tak se mi hrozně točí hlava a klepou ruce, babička...Dobrý den, příčin anemie může být mnoho - například silné menstruační krvácení, nedostatečné vstřebávání... Více info |
Klinická studie na kolorektální karcinom ani či neDobrý den, chtěla bych se zeptat názor týkající se diagnózy maminky. V prosinci 2019 jí byl diagnostikován kolorektální karcinom bez známek generalizace, nízce diferencovaný, pT4apN1M0 (napadl 2 lymfatické uzliny). Podstoupila operaci, kdy jí byl nádor zcela odstraněn, vše se v pořádku zhojilo. V polovině...Dobrý den, paní Romano. děkujeme, že jste se na nás obrátila. Bohužel, ne vždy se povede odhalit nádor... Více info |
Dědičnost diabetu typu 2Matka měla cukrovku, já mám cukrovku a co můj syn . . .je to dědičnéDobrý den, ano cukrovka druhého typu je z velké části podmíněna geneticky. Zcela zásadní však pro syna... Více info |
Režimová opatření u diabetu typu 2Dobrý den jsem diabetes od roku 1992 ale od roku 2007 jsem na insulínu HUMULÍN když jsem byl doma tak mě vylítla až nad 20 ale začal jsem jezdit a držím se na kolem 8, sice jako řidič jim ráno a večer otom ani nemohu říct svému diabetologovi ale chci se zeptet v poslední době mám rty slané čím to...Dobrý den, pocit slaných rtů - k tomu mě napadá, zda se nepotíte více v oblasti obličeje. Či nemáte rty... Více info |
Arterioskleróza při diabetuVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |