vyndání drátu z lokte - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci vyndání drátu z lokte. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí vyndání drátu z lokte. |
Stav po vyndání nitroděložního tělíska, vyloučení kusu tkáněDobrý den, je mi 24 let, trpím endometriozou a mám za sebou půl roku zpět laparoskopii. Aktuálně další endo cysta na vaječníku a srůsty. Často trpím také na kvasinkové infekce. Dneska ze mě při výplachu Rosalgin vyšel jakoby “kus masa”. Nejde o krevní sraženinu, je to opravdu světlé, asi 1 cm velké....Vážená paní, z technicky nekvalitní fotografie s malým rozlišením a dvojrozměrné skutečně není možno... Více info |
Asi dva měsíce mám bolesti levného lokteDobrý den asi dva měsíce mám bolesti levného lokte. Bolest jde i do ramene a mravenčí mě prsty. Mám po několika operacích bederní i krční páteře. Chci se zeptat jestli to může souviset s páteří nebo může být problém jinde. Děkuji za odpověď.Dobrý den, poskytl jste nám málo informací k tomu, aby jsme mohli přesně posoudit příčinu bolestí. Popisujete... Více info |
Již týden vnímám bolest v oblasti pravého lokteDobrý den, již týden vnímám bolest v oblasti pravého lokte. Je trochu zvětšený oproti levému, bolest bych přirovnal jako po naražení ale modřina tam není, oblast je tužší. Pro zmírnění bolesti při práci jsem mazal Olfen gelem. Bolest je nepříjemná, ale dá se zvládnout. Pracuji jako kadeřník a hraju...Dobrý den, určitě by jsem jako první příčinu Vaších potíží zvažovala právě pracovní zatížení, či sportovní... Více info |
Bolest oka po vyndání kontaktních čočekDobrý den,včera jsem si vyndaval oční čočky a od chvíle kdy sem si vyndal pravou oční čočku tak mě bolí oko. Vizuálně je na oku vidět jakási zašedlá skvrna či jak to popsat-> viz. fotka. Při pohybu to lehce řeže. Nepomůže ani zavření oka,pořád je to stejné. Zkoušel sem oční kapky i gel na oči. Bohužel...Dobrý den, z obrázku to není úplně patrné, ale můžete mít na povrchu oka drobný defekt epitelu. Určitě... Více info |
Ponechání drátu v rameniCa před 15 lety jsem měl luxaci pravého ramene, byli mě po zhojení vyndány dvě očka drátu avšak ca před 5 lety mě rameno začalo bolet, na rengenu se ukázalo že mě v rameni nechal doktor drát vypadá na rengenu jako 8, rameno mě dost pobolívá, dá se tento drát ještě vyjmout-vyoperovat? Děkuji za odpověďPoměrně často zůstávají části metariálu v kosti. Zde je třeba vědět, zda je zbytek drátu... Více info |
Nechci, aby se vyndání prodlužovalo jen např. proto že je dlouhá čekací doba na operaci, nebo kvůli nějakým formalitámDobrý den, v září 2018 jsem si zlomil bérec -> následná operace a zandání hřebu do kosti. Rehabilitaci i kontroly (na které jsem chodil k jinému lékaři než ten co mě operoval) mám za sebou. Vyndání hřebu mi operující lékař doporučil cca za 1 -1,5 roku. Lékař co mi provádí kontrolu mi řekl ať se stavím...Dobrý den. Dřívější vyjmutí hřebu se nedoporučuje. Hojení v této oblast probíhá pomalu a proto se obvykle... Více info |
Vbočený palec, stav po operaci, mám jít na vyndání skobiček?Dobrý den, v květnu to bude rok, co jsem byla na operaci vbočeného palce. Při operaci mi byly vloženy dvě skobičky, které tam stále jsou. Místo nad skobičkami je pořád oteklé, nejvíce odpoledne a večer. Nyní mi lékař doporučuje skobičky dát ven. Mám ale strach, aby se mi vbočený palec znovu nevrátil. Navíc...Dobrý den. Pokud dochází k otokům nad skobičkami je vhodné jejich vynětí. Rok od operace nemá vynětí... Více info |
Bolest lokteVíce info |
Zlomenina lokte a předloktíVíce info |
Operace tenisového lokteVíce info |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |