vyprazdnujise 1 za 2 dny - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci vyprazdnujise 1 za 2 dny. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí vyprazdnujise 1 za 2 dny. |
3 dny mě strašně moc bolí zubDobrý den, jsem těhotná 11+3 za 6 dnů jdu na první screening a můj dotaz zní 3 dny mě strašně moc rozbolel zub hlavně v noci no užila jsem v první den 3 paraleny po 3h jelikož ta bolest byla příšerná a ani ledovani nijak nepomohlo. Druhy den jsem užila opět 2 paraleny Ale s tím ze jsem užila druhy paralen...Dobrý den, určitě, pokud Vás zub tak intenzivně bolí je Paralen vhodná volba analgetika. Doporučená denní... Více info |
Před čtyřmi dny jsem si večer na noze objevila malý krvavý bod a kolem mírné zarudnutíDobrý den, prosím o Váš názor (nejlépe kožní lékař). Před čtyřmi dny jsem si večer na noze objevila malý krvavý bod a kolem mírné zarudnutí (viz foto). Během následujících dvou dnů celá skvrna výrazně zrudla a začala svědit (další foto). Tam, kde byl původně krvavý bod, zůstává malinký hrbolek, jinak...Dobrý den, ano, projevy na kůži nohy vypadají jako reakce na štípnutí hmyzem, nejspíše komárem. V okolí... Více info |
Před 4 dny mě štípla vosa do předloktíDobrý den, před 4 dny mě štípla vosa do předloktí. Během 1 dne mi silně otekla polovina ruky. Kromě velkého otoku a s ním spojenými nepříjemnostmi (bolestí v místě vpichu, škrábání, pocit tlaku kůže) jsem jiné komplikace neměl. Ani po 2 dnech otok neslábl, navštívil jsem tedy pohotovost, kde mi píchli...Dobrý den, ATB určitě doužívejte, nasazeny byly nejspíše pro podezření na zánět kůže, podkoží po píchnutí... Více info |
Dva dny zpět jsem se osypala celáDobrý den, již delší dobu mám na ruce červený flek. Dva dny zpět jsem se osypala celá - břicho, záda, trochu stehno. Vyrážka nesvědí. Řekla bych, že spíše pálí, ale pouze pokud o ni zavadím. V lékárně mi doporučili sprchový gel pro miminka a mast (Bariederm cica-creme) od Uriage. Chci se zeptat, zda...Domnívám se , že půjde o pityriasis rosea, paravirové onemocnění, které nevyžaduje léčbu. Další možností... Více info |
Maminku už čtyři dny bolí hodně noha, po dvou dnech se jí objevil kožní projevDobrý den, maminku už čtyři dny bolí hodně noha, po dvou dnech se jí objevil kožní projev, který postupně tmavne viz. obrázek v příloze. Vyšetření žádné neproběhla. Děkuji za radu Marcela Malá.Dobrý den paní Miroslavo, bylo by potřeba znát anamnézu, užívané léky Vaší maminky. Bolest nohy může... Více info |
Hučení v uchu, zhoršení před 2 dnyDobrý den, někdy před 5 měsíci se mi v levém uchu začal ozývat zvláštní zvuk. Přirovnal bych to až k hučení či pískání. Navštívil jsem praktického lékaře, který mi sdělil, že si mám zajít na ORL. Na ORL mě vyšetřila paní primářka, která mi řekla, že se nejedná o nic závažného. Nenašla mi ani žádnou "blokádu",...Dobrý den, souhlasím s paní doktorkou Sucheckou. Pokud došlo k výraznému zhoršení tinitu - zvuku ve... Více info |
Poslední dny jsem zpozoroval bílé plochy/skvrny na žaluduDobrý den, poslední dny jsem zpozoroval bílé plochy/skvrny na žaludu mého penisu (foto v příloze). O co by se prosím mohlo jednat a mám důvod se strachovat (mírně mě to vylekalo)? Velikost se v průběhu dní zřejmě zvětšila, ale nijak dramaticky. Skvrny nijak nesvědí, nepálí, nebolí. Stejně tak...Dobrý den, na přiložených fotografiích sliznice žaludu nevidím vůbec nic patologického. Drobné žlutavá... Více info |
4 dny mám přímo u řitního otvoru nateklou bouličkuDobrý den, už tak 4 dny mám přímo u řitního otvoru nateklou bouličku, která bolí při doteku a pálí až štípe při vykonávání potřeby. Všimla jsem si, že tam mám i otevřenou ranku (prasklinu) a při chůzi a nošení spodního prádla pociťuji pichlavou bolest. Nejsem si jista, zda je to místo jen odřené a zanícené...Dobrý den, tvrdá nateklá boulička přímo u řitního otvoru bude nejspíše zevní hemoroid, bez fotografie... Více info |
Asi před dvěma dny se mi začala tvořit na spodním rtu mapkaDobrý den, asi před dvěma dny se mi začala tvořit na spodním rtu mapka, na dotek je místo zhrublé, každý den se z něj olupuje suchá kůže, kterou si odstraňuji, flíček je rozšířený i kousek pod ret. Nebolí to ani nesvědí, mažu pouze balzámem na rty a za normálních okolností bych to nijak neřešila....Dobrý den, na rtu nemáte opar. Sušší ložisko na rtu a v okolí pravidelně promazávejte, balzámem na rty,... Více info |
Canesten gyn 3 dnyVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |