vysichani rtu - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci vysichani rtu. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí vysichani rtu. |
Bulka rtu a zarudnutí na ruceDobrý den, již několikátý týden mě trápí jakási cysta na vnitřní straně dolního rtu, viz. foto. Vím, že to nejde moc vidět, nicméně lépe nešlo vyfotit. Je to tvrdý vřed, jako bych tam měla hrášek, nebolestivý, červeně ohraničený. Může jít o syfilis? Nepřikládala jsem tomu význam, protože jsem se na konci...Dobrý den, naprosto souhlasím s panem doktorem, diagnóza syfilis je velice a velice nepravděpodobná.... Více info |
Olupování rtuDobrý den, chtěla bych se poradit ohledně toho, co se mi dnes přihodilo, nemám s tím žádnou zkušenost a nevím tedy, jak s tím naložit. Při snídani jsem měla pocit takových jakoby vláken v ústech, přikládala jsem to tomu, že jde o něco z jogurtu, který jsem jedla. Po jídle jsem si ale všimla, že je to...Dobrý den Radko, nemyslím si, že by se jednalo o něco co by stálo za přílišnou pozornost. Pokud jiné... Více info |
Hemangiom na rtuDobrý den. Již několik let mám modřinu na levé straně dolního rtu , před necelým rokem jsem se při jídle opakovaně kousla vlevo do nitřní strany rtu ,která koresponduje s modřinou na povrchu rtu. Objevila se modřina a jakoby se obě spojily , na vnitřní straně se u modřiny vytvořila docela velká bulka...Dobrý den Boženo, děkuji za Váš dotaz. Mrzí mě, že jste nepřiložila i fotografii. Obecně jsou rty velmi... Více info |
Olupování rtuDobrý den, již jsem dnes dotaz na tento problém psala, ale chtěla bych to ještě upřesnit. Najednou jsem po snídani zjistila odlupující se kůži z dolního rtu. Něco jsem nejprve zkusila odstranit rukou, myslela jsem že jde o zbytek jídla, něco asi zuby... Nyní na rtu, ale i trochu dovnitř v ústech, vidím...Dobrý den Radko, děkuji za upřesnění. Ten "divný pocit" můžete mít i proto, že je tam místy obnažená... Více info |
Pálení a svědění rtů, otok očíDobrý den, už po třetí během měsíce se mi stalo, že mě pálí a svědí rty, zčervenají. Mám oteklé oční víčka a červené fleky na obličeji a na krku,vše svědí. Všechno odezní až po několika dnech. Může jít o alergickou reakci? Kosmetiku téměř nepoužívám... Poslední měsíc, stavím šatnu a pracuji se...Dobrý den pane Michale. Děkujeme za Váš dotaz. Dle popisu Vašich potíží je téměř jisté, že se jedná... Více info |
Opar na rtu v těhotenstvíVíce info |
Opar rtu léčbaVíce info |
Koutek na rtuVíce info |
Nemoci rtůVíce info |
Opar rtuVíce info |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |