vysoka hodnota bilirubinu - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci vysoka hodnota bilirubinu. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí vysoka hodnota bilirubinu. |
Vyšší hodnota bilirubinuDobrý den, jsem žena, 35 let, 172 cm/87 kg. Před několika lety jsem následky protrahovaného stresu začala mít kameny ve žlučníku. Nechala jsem si preventivně udělat výsledky krve (jako samoplátce), jestli mi třeba něco není, a jsou následující: SÉRUM: S_GLU: 5,33. S_BIL: 20 (minulý rok jsem měla 13)....Dobrý den, hodnota bilirubinu není nikterak vysoká, je hraniční, referenční rozmezí pro celkový bilirubin... Více info |
Vysoká hladina revmatoidního faktoruDobry den,mam vysoky RF 110,foto vysledku poslu v priloze. Bylanjsem odeslana na revmatologii kvuli oteklemu kotniku a vysledku. Kotnik pred cca pul rokem bolel,picahlo me neustale do nej a v noci me to budilo. Otok nebyl,ted otok je neustale a bolest jen pri zmacknuti. Obcas zlobi i vnitrni strana kolene....Paní Petro asi Vás nepotěším, ale odpovědí na Vaše otázky se Vám dostane pouze v ordinaci. Lékař, který... Více info |
Vysoká retence varlatSyn 16 měsícu má diagnositkovanou oboustrannou (vysokou) abdominální retenci, byl mu proveden laparoskopický zákrok - I. doba dle Fowler-Stephensona (viz přiložená propouštěcí zpráva z dětské chirurgie) . Syn byl odeslán na genetické vyšetření, nicméně objednací lhůta je 5 měsíců! Potřebovala bych zkonzultovat...Dobrý den maminko - na oba Vámi uváděné dotazy musí odpovědět endokrinolog!! Za sebe jen mohu říci,... Více info |
Zvýšená hladina železa a bilirubinu.Dobrý den, Jmenuji se Tomáš a je mi 21 let. Už dlouhodobě (přesněji něco okolo 4 měsíců) mě trápí bolesti břicha, nejčastěji v pravém podžebří (pocit pálení, kretý prochází přes hrudník) a obecně zažívací problémy. Dále občasné bolesti zad a celkový tělesný diskomfort. Před měsícem jsem tyto problemy...Dobrý den pane Tomáši. Velmi Vám děkuji za Váš dotaz. Věřím, že Vás to musí trápit. Paní doktorka postupuje... Více info |
Časté močení, vysoký tlak, vysoká hladina krevního cukruDobrý den. Je mi 51, jsem 3 roky po odstranění dělohy. Nyní se léčím s chronickým zánětem žaludku. Asi 3 týdny mě trápí časté močení a náhodně jsem zjistila že mám vyšší hladinu cukru v krvi (7,3). Také užívám léky na vysoký tlak. Chtěla bych vědět jestli to všechno nějak souvisí a když ne tak co by...Hezký večer paní Heleno, děkuji za dotaz. Mohlo by to všechno souviset, tak předně by bylo potřeba dovyšetřit... Více info |
Vysoká glykémieDobrý den, manžel 47 let, od začátku března zhubl 14 kg, má sucho v ústech, stěžuje si na zhoršené vidění a jiné příznaky. Dosud se s cukrovkou neléčil. V minulosti podstoupil oparaci k vyjmutí ledvinových kamenů. Získali jsme přístroj na měření glykemie. Včera na lačno 11,6 dneska 23. Včera jsme vyzvedli...Dobrý den, zmíněné hodnoty ho akutně přímo neohrožují. Nebezpečí je zde z douhodobého hlediska. Nutno... Více info |
Vysoká tepová frekvence v kliduVíce info |
Vysoká děložní slizniceVíce info |
Vysoká sedimentaceVíce info |
Vysoká sedimentace krveVíce info |