vysychani sliznice - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci vysychani sliznice. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí vysychani sliznice. |
Heterotopická žaludeční sliznice v jícnuDobrý den, chtěla jsem se poradit ohledně mého problému. Každé ráno nebo v průběhu dne plivu krvavé nebo černé hleny. Mám za sebou plicní vyšetření a to proběhlo bez zjištěných problémů. Poté jsem byla na gastro vyšetření, a zjistili mi onemocnění jícnu. Dostala jsem prášky na žaludek, které jsem brala...Vážená slečno, většina pacientů s nálezem na jícnu, jako máte Vy, užívá dlouhodobě PPI (např. jako Vy... Více info |
Zduřelé sliznice v krku - útvaru trochu připomínající puchýřVážená paní doktorko, Vážený pane doktore, obracím se na Vás s následujícím problémem: Před necelými dvěma týdny jsem si všiml jakoby zduřelé sliznice v krku - útvaru trochu připomínajícího puchýř. Od té doby těchto útvarů různé velikosti přibylo a přidalo se občasné pálení, resp. pocit suchého hrdla....Dobrý den, útvary na sliznici krku, které popisujete, jsou drobné uzlíky lymfatické tkáně, které se zde... Více info |
Změny sliznice dutiny ústníDobrý den.Je mi 45 let a udělal se mi před 4 dny flek na horním patře,který mě při jídle silně pálí.Před měsícem jsem s tím samým problémem byla u obv.lékařky ta mi udělala stěr z krku,že mám zřejmě spálovou angínu,ale ta se nepotvrdila,ve stěru nebylo nic.Neměla jsem ani teplotu a nic jiného.Ted po...Dobrý den, pokud obtíže takto přetrvávají, bude potřeba kontrolní vyšetření, aby se stav mohl řešit... Více info |
Atrofická sliznice hltanu a ColdastopDobrý den, rád bych se poradil. Trpím atrofickou sliznicí hltanu. Celou zimu přetrvávající záněty. Užívám dlouhodobě Aerius (1x denně, jsem alergik. Nemůže sliznici taky vysušovat)? Dále se snažím inhalovat Vincentku 1x denně 10 minut, dále užívám HYDRO pastilky, vyhýbám se horkým nápojům. Jeden ORL...Dobrý den, pane Lukáši, tak to je dobře, že jste napsal. V Coldastopu je olej z buráků. Pokud máte alergii... Více info |
Myom, mentsruace, výška slizniceDobrý den Poprosila bych o upřesnění : - kolik cm má mít delozni sliznice týden před MS? Já mela 9mm ... co tak čtu, ze 8-11mm je v teto době průměr. Je to tak ? Nebo je dobře se ji snažit snizit? Existuje něco na snizeni sliznice? A ještě prosím - mam myom - 2 mm. Čtu ze myomy se rozpoznávají...Dobry den To je jako byste se ptala jak ma byt velka noha? Je dobre 40 nebo 42? A kdyz je vetsi nemela... Více info |
Citlivá nosní slizniceJiž asi měsíc mám velmi bolestivou sliznici v nose. Vyzkoušela jsem zvlhcovac vzduchu, slaný roztok, tea tree oil, mast z lékárny s panthenolem Nasopanthil a nosní kapky Coldastop. Vše funguje na krátkodobé zmírnění bolesti, ovšem stav se příliš nemění. Jedna nosní dírka je výrazně horší. Nejvíc bolestivé...Dobrý den, protože jste vyzkoušela téměř vše volně dostupné a bez velkého efektu, bylo by asi nejlepší... Více info |
Zbytnění nosní sliznice jednostrannéDobrý den. Pri kontrole u zubare si paní doktorka všimla, že mam vzadu v levé nosní dirce dve boule naproti sobe a mezi tím kousek místa na dýchání. Boule jsou takové krvavé, jako kus syrového masa... Než půjdu k lékaři, chtěla bych slyšel i Vaš nazor, děkuji za odpověď. ZuzanaDobrý den, slečno Zuzano, v nosních dírkách to tak může vypadat, že ze dvou stran je vidět sliznice a... Více info |
Zánět sliznice konečníkuVíce info |
Vysoká děložní slizniceVíce info |
Nízká děložní slizniceVíce info |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |