vyvěšený a napuchlý dolní ret - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci vyvěšený a napuchlý dolní ret. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí vyvěšený a napuchlý dolní ret. |
První pomoc při zlomeninách na dolní končetiněMezi kosti dolní končetiny řadíme kost stehenní, kosti bérce (kost holenní a lýtková) a kosti hlezna a nohy (kosti zánártní, nártní…Více info |
Mandibula, dolní čelistMandibula je latinský název pro kost dolní čelist. Jedná se o nepárou kost hlavy, její obličejové části. Dolní čelist je u každého člověka individuální...Více info |
Napuchly jazykDobrý den, je mi 14 let a asi před dvěma dny me z ničeho nic začal bolet a stipat jazyk. Dokonce se zdá, že ho mám napujly a dosti to bolí. Boli md me to spise koren jazyku. Prosím potřebuji pomoc. Děkuji BarboraDobrý den, Barboro. Zajděte si prosím za svým praktickým lékařem pro děti a dorost. Na dálku lze takovéto... Více info |
Natržený horní retSpadnul jsem pusou na řidítka od kola a natrhl si horni ret o - o něco vystouplejší špičáky, nevěnoval jsem tomu moc pozornost a čekal že se to zahojí do původního stavu, po 2-3 letech jde stále poznat nesrovnalost a navíc občas pozoruju odlupování kůžičky na vnější straně uprostřed horního rtu....nevíte...Dobrý den, bez znalosti lokálního nálezu se lze jen těžko vyjádřit ke stavu Vaší jizvy a co by jí pomohlo.....po... Více info |
Bolest znaménka krásy a napuchlý retDobré ráno, v pondělí mě začalo bolet znaménko krásy. Bolest se však zvýšila během včerejší noci a mně úplně napuchnul ret. Ranní pohled do zrcadla mě vyděsil, bolest bych přirovnala k zánětu mazové žlázy, laicky řečeno tzv. podkožní vřídek. Znaménko nezměnilo tvar ani barvu, nesvědí ani nekrvácí,...Pokud se objeví velký zánět v obličeji, zvláště v centrální části, je vhodnější navštívit lékaře, aby... Více info |
Natekly ret (vyrustek)Dobry den, nevim jestli se ptam na správně adrese, snad poradíte. Uz asi 5 let mam natekly ret. Pri bližším studovani (ten "vyrustek" pulzuje). Kdyz se zapotim(treba pri běhání) mam rty takové oslizle. Neboli to. (Léčila jsem se s chlamydiemi) nevim jestli by to s tim mohlo souviset. Prosim moc o radu,...Vážená slečno/paní Pavlíno, mohlo by se jednat o malou cévní anomálii, doporučuji Vám vyhledat dermatologickou... Více info |
Oteklý retVíce info |
Bolest vyzařující do dolní čelistiVíce info |
Těžké dolní končetinyVíce info |
bolest vyzařující do dolní čelistiVíce info |