Čepička - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Čepička. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
Čepičkadobrý den pane/paní doktorko, omlouvm se asi za hloupý dotaz ale chtěla bych slyšet váš názor. mám 3,5měs. dceru a kdy jí vozm v hlubokém kočárku od 20st. celsia už jí nemůžu dát čepičku, protože se mi strašně potí a poté má mokrou hlavičku. většinou jí dávám mikinku s kapucí. při kapucce nemá mokrou...Dobrý den, 20stupnů je dost vysoká teplota na procházku bez čepičky, obzvlášt, pokud se holčička potí.... Více info |
ČepičkaVíce info |