Clostilbegyt a BT - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Clostilbegyt a BT. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
Pregnyl a clostilbegytDobrý den, chtěla bych znát Váš názor. Rok se snažíme o dítě (před rokem jsem vysadila hormonální antikoncepci, kterou jsem užívala asi 15 let), oba jsme podstoupili testy (hormonální profil, spermiogram, kontrola ovulace), vše bylo v pořádku. Mám pouze delší menstruační cyklus, cca po 40 dnech, ovulace...Pregnyl a Clostilbegyt se používá k vyvolání ovulace,pokud k ní dochází pak není důvod. Příjemný den Více info |
Clostilbegyt a utrogestanDobrý den, minulý rok v březnu jsem vysadila antikoncepci a od srpna minulého roku se s přítelem snažíme o těhu.. Jenže máme problémy.. Po vysazení antikoncepce jsem přestala menstruovat a začala jsem jezdit každý měsíc na vyvolávací injekce po kterých jsem to vždy dostala. Miminko pořád nepřicházelo...Dobrý večer, pokud by bylo pravdou, že máte poruchu hypofyzálních hormonů, pak je léčba estrogeny, gestageny... Více info |
Clostilbegyt a kojeniPři pokusu o druhé těhotenství jsem použila Clostilbegyt (stejně jako při prvním pokusu, když se nám skoro rok nedařilo). Po použití jsem okamžitě otěhotněla a teď mám dvouletého syna. Teď jsem se ale dozvěděla, že se hormony mohou vyplavit do mléka. Občas syna ještě kojím, resp. občas ráno, v poledne...Dobrý den, paní Zuzano, informace o léčivém přípravku Clostilbegyl poskytnuté SÚKL k užívání při kojení... Více info |
Clostilbegyt a možné těhotenstvíDobrý den, mám clostilbegyt nějaký negativní vliv na případné těhotenství? Nasadila jsem 3DC, ale menses nebyla klasická, jen špinění. Dnes beru čtvrtý den a na těhotenském testu je duch. Vím, že tento lék vyvolává ovulaci, ale můj dotaz je, v případě, že bych byla opravdu těhotná a nasadila jej, jaký...Zototžňuji se s odpovědí dr. Barchánkové. Clostilbegyt nijak významně nezvyšuje riziko poškození plodu,... Více info |
Clostilbegyt v těhotenstvíDobrý den, ráda bych se zeptala zda by byl průšvih, kdybych brala Clostilbegyt a byla už těhotná (nevěděla o tom)? Tento cyklus jsem brala 3.-7. den 2x denně. Dnes jsem dobrala. Bývalo mi špatně hned po menzes a přidávala jsem to právě práškám, ale jen pro zajímavost jsem si udělala test a byl pozitivní...Clostilbegyt je přípravek k vyvolání ovulace tedy pokud jste odmestruovala a začala brát Clostilbegyt... Více info |
Clostilbegyt a kojeníDobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné užívat Clostilbegyt během kojení. Nemůže to uškodit dítěti? Děkuji.Výrobce udává V období kojení může být přípravek podáván pouze po pečlivém zvážení poměru rizika a přínosu... Více info |
ClostilbegytDobrý večer, chtěla jsem se zeptat jak brát Clostilbegyt. U Clostilbegytu je sice příbalová informace , prosím Vás kdy je ta ovulace... je v den kdy vezmu leky. Moc děkuju za infoDobrý den, lék Clostilbegyt patří mezi léčiva podporující vyzrávání vajíček a jejich uvolňování z vaječníků. Indikace... Více info |
ClostilbegytVíce info |
Clostilbegyt a otěhotněníVíce info |
Clostilbegyt poradna lékařeVíce info |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |