Clostilbegyt a dupaston - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Clostilbegyt a dupaston. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
ClostilbegytDobrý večer, chtěla jsem se zeptat jak brát Clostilbegyt. U Clostilbegytu je sice příbalová informace , prosím Vás kdy je ta ovulace... je v den kdy vezmu leky. Moc děkuju za infoDobrý den, lék Clostilbegyt patří mezi léčiva podporující vyzrávání vajíček a jejich uvolňování z vaječníků. Indikace... Více info |
Clostilbegyt a kojeníDobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné užívat Clostilbegyt během kojení. Nemůže to uškodit dítěti? Děkuji.Výrobce udává V období kojení může být přípravek podáván pouze po pečlivém zvážení poměru rizika a přínosu... Více info |
Clostilbegyt v těhotenstvíDobrý den, ráda bych se zeptala zda by byl průšvih, kdybych brala Clostilbegyt a byla už těhotná (nevěděla o tom)? Tento cyklus jsem brala 3.-7. den 2x denně. Dnes jsem dobrala. Bývalo mi špatně hned po menzes a přidávala jsem to právě práškám, ale jen pro zajímavost jsem si udělala test a byl pozitivní...Clostilbegyt je přípravek k vyvolání ovulace tedy pokud jste odmestruovala a začala brát Clostilbegyt... Více info |
Pregnyl a clostilbegytDobrý den, chtěla bych znát Váš názor. Rok se snažíme o dítě (před rokem jsem vysadila hormonální antikoncepci, kterou jsem užívala asi 15 let), oba jsme podstoupili testy (hormonální profil, spermiogram, kontrola ovulace), vše bylo v pořádku. Mám pouze delší menstruační cyklus, cca po 40 dnech, ovulace...Pregnyl a Clostilbegyt se používá k vyvolání ovulace,pokud k ní dochází pak není důvod. Příjemný den Více info |
Clostilbegyt a dupastonDobrý den. Můj lékař mi minulý cyklus předepsal duphaston na úpravu cyklu. Mám brát 20-24DC 2x1tbl. Opravdu se mi cyklus upravil na přesných 28 dní. (předpokládám, že OVU byla 15dc). Tento cyklus jsem si udělala OVU test 11DC a byl skoro pozitivní (z 95% stejně silná čárka jako kontrolní) ovšem BT zůstala...Nebyly-li změny hlenu ani vzestup BT ovulace pravděpodobně nebyla, aby byla ovulace 23 den cyklu to je... Více info |
Clostilbegyt a ledvinyDobrý den Vzala jsem si 1 tabletu Clostilbegytu 5 den C.večer, V noci jsem chodila velmi často na WC, druhý den odpoledne mi začalo byt strašně špatně,pocit na zvracení, hrozná únava, podrážděnost ale hlavně strašná bolest zad v místě ledvin a časté močení. Další prášek jsem si již nevzala, protože...Uklidněte se po jedné tablete rozhodně ledviny poškozeny nejsou. Příjemný den Více info |
Clostilbegyt a kojeniPři pokusu o druhé těhotenství jsem použila Clostilbegyt (stejně jako při prvním pokusu, když se nám skoro rok nedařilo). Po použití jsem okamžitě otěhotněla a teď mám dvouletého syna. Teď jsem se ale dozvěděla, že se hormony mohou vyplavit do mléka. Občas syna ještě kojím, resp. občas ráno, v poledne...Dobrý den, paní Zuzano, informace o léčivém přípravku Clostilbegyl poskytnuté SÚKL k užívání při kojení... Více info |
ClostilbegytVíce info |
Clostilbegyt poradna lékařeVíce info |
Clostilbegyt a otěhotněníVíce info |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |