Clostilbegyt a FSH - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Clostilbegyt a FSH. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
Zvýšené FSHDobrý den, jsem v 6tt a dnes mi bylo zjištěno FSH 28,95.Příští týden mám jít na další vyšetření a začne se s léčbou.Chtěla jsem se zeptat, jak moc mohlo tak vysoké FSH ovlivnit vývoj mimiška a jestli už ho to mohlo nějak poškodit?Dobrý den, nemáte spíše na mysli TSH? Zvýšené TSH značí sníženou funkci štítné žlázy, s léčbou je třeba... Více info |
Souvislost mezi FSH a TSHDobrý den, ráda bych znala váš názor na můj problém. Je mi 42 let, mám 3 děti, poslední narozené 2009. Asi před rokem jsem znovu otěhotněla a prodělala zamlklý potrat a následnou lékaři doporučenou kiretáž. Po tomto zákroku jsem měla několik měsíců potíže s menstruací, podezření na Ashermanův syndrom...Dobrý den, i hladina TSH má vliv na problémy s menstruačním cyklem a otěhotněním. Hladinu FSH je třeba... Více info |
Hodnoty FSH a LHDobry den. Rada bych se zeptala zda me vysledky testu LH a LSH jsou v norme. Je mi 38 let a toto jsou me vysledky LH je 2.9 iu/L a LSH je 9.6 iuL krev byla odebrana 3 den cyklu. DekujiVážená paní, sice nevím proč vám bylo toto vyšetření děláno ale výsledky jsou v normě. Příjemný den Více info |
Zvýšená hodnota FSH a průběh vyšetřeníDobrý den, na gynekologii mi (žena, 26) zjistili zvýšený hormon FSH 7.1 (pravděpodobně špatná činnost štítné žlázy) a poslali mě na vyšetření na Endokrinologii. Mohla byste mi prosím poradit, co tato hodnota vypovídá a jak probíhá vyšetření na Endokrinologii? Je potřebná nějaká příprava? Dočetla jsem...Zřejme mate na mysli zvýšeni TSH-pravděpodobně se jedná o sníženou funkci štítne žlazy. Na endokrinologii... Více info |
Clostilbegyt a FSHDobrý den, již rok a čtvrt se snažíme o těhotenství, manžel má horší spermiogram, mně bylo zjištěno FSH 16 třetí den cyklu. Je možné, aby bylo FSH vysoké v důsledku užívání clostilbegytu? Na krevních testech jem byla třetí den cyklu který následoval po cyklu kdy jsem brala naposledy clostilbegyt (celkem...Dobrý den, myslím, že vy jako pacient si nemusíte dělat starosti s tím, jaká by měla být hodnota vašich... Více info |
TSH a FSH hormonDobrý den paní doktorko, ráda bych se zeptala na Váš názor. Chtěla jsem poslat dotaz na paní doktorku endokrinoložku Rosickou, ale vybralo mi to vás, tak snad mi poradíte,nebo přepošlete dotaz na paní doktorku. Minulý týden jsme poprvé navštívili CAR. Jsem po laparoskopii, nic nenašli a tak se hledá...Dobrý den, Simono, podle posledních doporučení se v případě problémů s menstruací a neschopnosti otěhotnět... Více info |
Krevní testy, FSHDobrý den, již 20 měsíců se s manželem pokoušíme o druhé dítě, je mi 27 let a nežiji v ČR. Uvažuji ale že bych do ČR přijela, aby se zjistilo kde je problém. Praktická lékařka v Irsku mi brala krev 3.DC s těmito výsledky: LH 5,8; FSH 8,1; Estradiol 242, progesteron 0,9 (test dělán v září). Co říkáte...dobrý den, omlouvám se za pozdní odpověď,před vánocema nějak nebylo vše v mých silách:)hladina LH kolísá... Více info |
Clostilbegyt a otěhotněníVíce info |
Clostilbegyt poradna lékařeVíce info |
ClostilbegytVíce info |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |