Co se stalo? - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Co se stalo?. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
Jak se neuvěřitelné stalo skutečnostíPříběh, který vám budu vyprávět, je skutečně pravdivý a začal před pěti lety. V té době jsem se seznámil s matkou mého zetě, která byla velmi nemocná. Jenom pro ilustraci uvedu: ochrnutá na půlku těla, tím pádem nepohyblivá a s nálezem cysty na mozku, která díky svému růstu způsobovala značné bolesti. Podle lékařů byla cysta na takovém místě, že byla operace vyloučená. Nikdy nezapomenu, jak říkala: "Jiříku, pan doktor byl tak hodný a napsal mi vozík, aby mě mohl táta dovést na záchod?".Více info |
Co by se stalo ?když mám žlutý zapáchajicí výtok a vyspala bych se s někým (s ochranou), stalo by se něco ?Dobrý den, pokud jde o následek infekce, tak partnera ohrožujete nákazou Více info |
Pocit že se něco stalo a přitom se to nestaloDobrý den, poslední dobou mám takové snad drobnější psychické problémy. Stává se mi, že mám až moc reálné sny. Například u nás doma se opakuje pořád dokola to, že bratr odjíždí a přijíždí asi 2x v týdnu. Dnes ráno když jsem se probudil jsem si myslel, že je bratr ve svém pokoji a tak jsem nebyl moc...Dobrý den, Ondřeji, jak dlouho tyhle pocity pozorujete? A jsou to spíše snové prožitky, které pak přes... Více info |
Co se se mnou stalo po očkování?Dobrý den,chtěla bych se zeptat mám vážný problém....je mi jedenáct a již asi před půl rokem jsem dostala očkování proti tetanusu.V té době očkování (ten den)sem málem omdlela.A dnes mám problém že někdy když jdu normálně najednou se mi svali povolí a já je necítim a ihned se něčeho musím chytit jinak...Dobrý den, Veroniko, je velmi málo pravděpodobné, že by Vaše dlouhodobé potíže souvisely s očkováním... Více info |
Co se stalo?dobrý den, včera jsem si dosti hluboko zabodl třísku do ruky, dřevem je obehnán kompost na zahradě čili bylo dosti stare a hnijící. šel jsem domů ránu očistit a ovázat ale najednou dostala situace rychlý spád. během několika minut sem se začal klepat vyskočila mi horečka a začli bolesti hlavy, pak se...Dobrý den.Opravdu těžko zpětně hodnotit Vaši večerní příhodu.Každopádně bych návštěvu lékaře považovala... Více info |
Pocit že se něco stalo a přitom se to nestaloVíce info |
Co se se mnou stalo po očkování?Více info |
Co se stalo?Více info |
Co by se stalo ?Více info |