elevace d-dimerů - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci elevace d-dimerů. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí elevace d-dimerů. |
Elevace kys. močovéDobrý den, před měsícem jsem byl preventivně u lékaře, neboť se mi den předem udělalo špatně, takovým způsobem, že jsem si myslel, že s sebou seknu. Zkoumal mi tedy i krev, kde se jako problém ukázali zvýšené testy u jater a na kyselinu močovou. Dle doporučení jsem tedy přešel na dietu - převážně...Dobrý den. Je dobře, že jste zlepšil jaterní testy a ubral na váze, v upraveném režimu pokračujte nadále... Více info |
Mdloby nejasného původu, elevace jaterních testůDobrý den, píši jsem zde ohledně blízké osoby tedy mojí mamky. Během posledních 6 měsíců několikrát zkolabovala ,,omdlela,, . Během půl roku cca 4x Bylo to v rozdílné denní doby. Poslední dobou se to zhoršuje a častěji opakuje. Při tomto stavu divně chrčela. Reakce na podmět byla buď okamžitá a...Dobrý den, paní Ivano, stavy, které popisujete mohou být dané větším množstvím příčin. Může jít o problém... Více info |
Hraniční hodnota D-dimerů, CRPDobrý den, ráda bych se prosím zeptala. D-dimery ve čtvrtek ráno 0,710, navečer v jiné nemocnici 0,590. Obě laboratoře mají stejnou normu 0-500. Trombocyty 398, CRP 6,8. Jsem prosím nějak ohrožena? Z pohotovosti jsem byla propuštěna, že je vše v pořádku. Byla jsem tam s motáním a bolestí hlavy. Vím,...Dobrý den, paní Dano, zda jste něčím ohrožena nezáleží na uvedených výsledcích krve, ale na Vašich obtížích... Více info |
Elevace FeDobrý den, prosím, v příloze Vám zasílám svoje včerejší výsledky krve. Je tam vysoká hodnota železa v krvi. Ráda bych se zeptala, jak je tato hodnota kritická a zda mám kontaktovat svého praktického lékaře? Hodnota mě velmi překvapila, jelikož jsem mívala opačný problém. Cca před 5-6 lety jsem chodila...Dobrý den, paní Aleno, odběry máte krásné, hodnota sérového železa v krvi (kterou máte také jen hraniční,... Více info |
Elevace LDLDobry den, mám v krvy zvýšené ldh s hodnotou 3,92 a alt o hodnotě 1,15.. když sedím mám tlak v horní polovině těla hlavně v pravé boku. Je možnost nějakého poškození jater u lékaře jsem byl na jaro i na sonu nic nenašli.. momentálně jsem šel jako samoplatce na krev. Mám zvýšený i cholesterol. Díky za...Dobrý den. Je potřeba držet nízkotučnou dietu, neboť LDH je zvýšené, jste mladý a do budoucna by tyto... Více info |
Hodnota D-dimerůDobrý den, tři dny mě pobolívá noha v oblasti nártu, občas zabolí lýtko a stehno. Došla jsem si jako samoplátce na odběr krve na D-dimery. Výsledek zasílám v přiložené fotografii. Mam se obávat trombózy? Děkuji, hezký denDobrý den, hodnota je v mezích normy, o trombózu se nejedná.... Více info |
Elevace lipazy a cholesteroluDobry den, Nechala jsem si v laboratori udelat krevni testy a mela bych par otazek.Lonsky rok jsem byla tehotna a mela zvysene amylazy lipazy(slinivka).nechala jsem si nyni udelat krevni testy a hodnoty s-lipaza mam opet 1,07(zvysene).dale co mi vyslo v cervenem poli-zvysene s-cholesterol 5,71.s cholesterol...Dobrý den, u hodnoty sérové lipázy, která Vám byla naměřená jednoznačně nelze mluvit o zvýšení, který... Více info |
Elevace PSADobrý den, přibližně měsíc s půl mi byly nasazeny antibiotika na chlamydie (dle lékaře nepohlavní). Po dobrani antibiotik jsem byl na kontrolním odběru kde mi bylo naměřena zvýšena hladina PSA (odběr byl opakovat ještě jednou po sexuální abstinenci se stejným výsledkem). Od te doby bohužel můj lékař...Hezký večer pane Jakube, děkuji za dotaz. Bohužel v současné době, jak všichni víme, probíhá v ČR pandemie... Více info |
Elevace jaterních transaminázMoje diagnoza je K769 Nemoc jater NS a moje jaterní testy jsou: S_ALT 9.32 ukat/l (0.17-0.78) S_AST 5.23 ukat/l (0.16-0.72) S_Kreatinkinasa 5.36 ukat/l (0.4-3.25) Cvičím 5-6 dní v týdnu a vůbec se necítím nějak unavený nebo...Vážený pane Rudolfe, jednou z možných příčin zvýšení hodnot uvedených parametrů by mohla být nadměrná... Více info |
Elevace NSEDobrý deň, veľmi by som Vám bola vďačná za Váš názor. Prekonala som infekt dýchacích ciest, som fajčiarka (5cig./denne) a stále som tak zvláštne pokašliavala. Možno som urobila hlúposť, ale dala som si odobrať krv na onkomarkery s-100 protein, CEA a CYFRA - tieto tri boli OK. Ale marker NSE bol až 39!...Dobrý den, paní Ivano, provádění testů na hladiny onkomarkerů se provádí ke sledování již zjištěného... Více info |