Flek nad kotníkem - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Flek nad kotníkem. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
Co s podvrtnutým kotníkem?Ani se nanadějete, špatně došlápnete a podvrtnutí kotníku je na světě! Víte, co v takovém případě dělat? Kdy je nutné jít k lékaři...Více info |
Zarudlý nateklý flek nad kotníkemDobrý den. Zhruba před týdnem jsem na levé noze nad kotníkem zaregistroval malý flíček připomínající bodnutí. Od té doby se sále zvětšuje. Na dotek je teplý a vystouplý.Může se jednat o něco vážněho? Děkuji za odpověď.Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpověď. Nevím, jestli po týdnu má ještě odpověď nějaký smysl. Dle... Více info |
Bulka nad kotníkemDobrý den, již asi měsíc mě trápí bulka nad kotníkem levé nohy. Bulka není ani centimetr velká, nebolí ani na ohmat, nesvědí, nikterak nemění tvar pouze v místě bulky je mírně zarudlá kůže. Při ohmatu mi přijde, že bulka je na kůži, nikoli pod kůží. Prosím o radu a případnou odpověď. Děkuji. S...Dobrý večer, pane Michale, je vhodné kožní vyšetření, zřejmě se jedná o lipom či o fibrom, či histiocytom... Více info |
Nad kotníkem v lýtku pod kůží jsem nahmatal ,5 cm bulkuDobrý den, pane doktore/doktorko, nad kotníkem v lýtku pod kůží jsem nahmatal 0,5 cm bulku, nebolí, myslíte, že bych s tím měl zajít např. na chirurgii či to stačí prozatím sledovat? Děkuji, pěkný denDobrý den, pokud je bulka volně pohyblivá v podkoží, měkká, nebolestivá, bez fluktuace (pocitu vlnění... Více info |
Bolest nad kotníkemDobrý den pane doktore, necelé dva týdny mám problém s bolestí na levé noze, konkrétně na vnitřní straně nad kotníkem. Přes měsíc běhám pravidelně 3 - 4x krát týdně. Dříve byla bolest "rozchoditelná". Teď však uběhnu pár metrů a déle to přes bolest nejde. Bolest přetrvává ipři chůzi, chůzi do schodů,...Dobrý den Kateřino, je více možností, může se jednat jen o natažený sval, ale i o natržený sval. Ještě... Více info |
Flek na jazykuDobrý den, mám vzadu na jazyku bílou skvrnu. Snažila jsem se ji čistit kartáčkem na zuby, ale nejde to pryč. Mám pocit jako bych měla vlas v puse. Je to velké asi 4 mm v průměru. Poraďte mi, prosím, co s tím? Děkuji Monika ...Dobrý den Moniko, přijímejte dostatek tekutin, jezte více zeleniny a provádějte pravidelnou očistu dutiny ústní. S pozdravem. ... Více info |
Červený flek na kůžiVíce info |
Červený flek na nozeVíce info |
Červený flek na žaluduVíce info |
Borelioza flekVíce info |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |