Insomnie neboli nespavost - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Insomnie neboli nespavost. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Už je to asi 3tydny co jsem začala mít tlak neboli bolest na hrudiDobrý večer, prosím mám potíže už je to asi 3tydny co jsem začala mít tlak neboli bolest na hrudi,bolest mi jde občas mezi lopatky. Po pár dnech se mi přidala zadní rýma která nešla ven ale všechny hleny mi stekaly do krku. Byl mi doporučen sirup na zahleneni. Po dvou dnech to přešlo do kašle že jsem...Dobrý den, s ohledem na Váš nízký věk a negativitu všech provedených vyšetření (EKG, Rtg S+P, odběry)... Více info |
Modafinil a nespavostDobrý den, chtěla bych se zeptat na účinky léku Modafinil. U partnera se výrazně zhoršila nespavost (resp. přes den usíná a v noci spí v průměru 2 hodiny) a zhoršil se i sexuální apetit. Je možné, že je to z Modafinilu, který užívá na ADHD? Bohužel do toho ještě často pije energy drinky a občas i alkohol.Dobrý den Dano, Modafinil je léčivo, které by se mělo předepisovat pouze u pacientů, kteří trpí nadměrnou... Více info |
Otok je veliký, hodně tvrdý, ale nebolí.Dobrý den, Jsem po operaci, vyndani cysty pod čelistí. Vše proběhlo v pořádku, kontrolu jsem měla před dvěma týdny. U jizvy co tam mám, mi pořád nemizí otok. Otok je veliký, hodně tvrdý, ale nebolí. Chci se zeptat, zda je to v pořádku?Dobrý den, toto je dotaz, který by jste určitě měla směrovat na operatéra, či ošetřujícího ORL lékaře.... Více info |
Nespavost - léky při kojeníDobrý den, je mi 33 let a už několik let se léčím ve spankovém centru s nočními děsy a nespavostí. Brala jsem lék Trittico, který jsem vysadila kvuli těhotenství take proto, že mé obtíže zmizely. Nyní 6 týdnů po porodu jsem ze dne na den přestala spát. Po 5 probděných nocích jsem požádala lékaře o...Váš dotaz jsem ověřil v německé databázi Embryotox a v americké verzi - Lactmed. Z hlediska bezpečnosti... Více info |
Nespavost, únava, zimomřivost, roztřepené nehty a vlasy, přibrání na vázeDobrý den, trpím částou únavou a nespavostí (téměř denně se budím kolem půlnoci a dvě až tři hodiny nemůžu usnout). I přes teploty v místnosti kolem 23 stupňů je mi stále zima a nohy mám téměř stále ledové. I přes racionální stravu jsem za poslední dva roky přibrala cca 10kg. Má extrémně suchou kůži....Dobrý den, podle popisu příznaků si též myslím, že byste mohla mít sníženou funkci štítné žlázy (nespavost,... Více info |
Léky na nespavostVíce info |
InsomnieVíce info |
NespavostVíce info |
Nespavost v těhotenstvíVíce info |
nespavostVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |