Jak a proč do dětí dostat omega-3 mastné kyseliny - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Jak a proč do dětí dostat omega-3 mastné kyseliny. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Strupy ve vlasech a mastné vlasyDobrý den, v posledních týdnech se mi více mastily vlasy a postupně se mi začali tvořit strupy na lebce, které začínají svědět. Studuji nyní mimo ČR a potřebovala bych se objednat k dermatologovi mezi 25. - 28. únorem, kdy budu v Praze. Prosím o radu, zdali si mám do té doby pořídit nějaký z doporučených...Dobrý den slečno Vando. Může se jednat o seboreu. Doporučuji v lékárně zakoupit přípravek přímo proti... Více info |
Mám krevní skupinu A-, neměla jsem dostat injekci?Dobrý den, mám dotaz ohledně těhotenství. Před dvěma týdny jsem samovolně potratila, v osmém týdnu, bez revize, bez komplikací. Lékař mi řekl, že teď mám na další "pokus" vyčkat 4 cykly. Je to dlouhá doba, jaký to má, prosím, důvod ? Mám krevní skupinu A-, neměla jsem dostat injekci ? Je mi 28 let,...Dobrý den, 4 cykly jsou nejspíše doporučením ze strany Vašeho gynekologa, které vychází z jeho zkušeností.... Více info |
Lze dostat HIV z masturbace?Dobrý den, chtěl bych se zeptat mohl bych dostat nějakou vážnější nemoc hiv nebo tak něco z masturbace a následné ejakulace? A neškodí to zdraví? Radši bych se zeptal odborníků těm článkům na internetu moc nevěřím. . Trpím nočními polucemi. a Když přes den ejakuluji tak se mi to v noci neděje. Děkuji...Dobrý den, z masturbace a následné ejakulace nemoc nedostanete. Musel byste mít pohlavní styk s druhým... Více info |
Vychází mi menstruace na víkend, ale potřebovala bych to dostat dříve či déleDobrý den, můj doktor mi napsal norestrihteron 2x1.Nyni to beru 7 den ale vychází mi menstruace na víkend ale potřebovala bych to dostat dříve či déle. Mohu to již teď vysadit? Dostála jsem to z důvodu toho že jsem měla cysty které již nejsou aja krvacela 14 dní proto mám tento lék.Dobrý den, Norethisteron se běžně používá k odsunu menstruace. Pokud Vám již byl nasazen, pak s aplikací... Více info |
Mastné vlasyDobry den,uz cca pul roku me trapi mastne vlasy,nikdy jsem s tim nemela problem a ted uz nevim,co delat,vecer si vlasy umyju a uz po uschnuti citim ze jsou mastne ,takove vlhke a rano uz jsou uplne mastne,prosim poradte mi co s tim,byla jsem ve vinohradske nomocnici pred mesicem a pul ,zabicaji se tam...Dobrý den, dermatoložka, Dr. Dogoši se již k problematice vyjádřila, s názorem se ztotožňuji. Klidný... Více info |
Omega 3Více info |
Mastné vlasyVíce info |
mastné vlasyVíce info |
snížení hladiny kyseliny listovéVíce info |
Snížení hladiny kyseliny listovéVíce info |