• nalez rpt.med. v zadní 1/3flap lezé v row zoně - diagnóza, příznaky, léčba

    Na této stránce naleznete veškeré informace o nemoci nalez rpt.med. v zadní 1/3flap lezé v row zoně. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí nalez rpt.med. v zadní 1/3flap lezé v row zoně.

  • Články na téma nemoci nalez rpt.med. v zadní 1/3flap lezé v row zoně

  • Zadní rýma

    Jako zadní rýma se označuje specifický zánět nosohltanu, kdy pacient nemůže vysmrkat hlenovitý sekret, který se v důsledku toho hromadí v oblasti vedlejších dutin nosních. Tato forma...

    Více info


    Nález na děložním čípku

    Musíme vám hned ze začátku říct, že i když vám vyjde pozitivní nález na děložním čípku, nemusíte se děsit, protože ne vždy to představuje...

    Více info


    Zadní rýma

    Moje tříletá dcera trpí neustálou zadní rýmou. V noci se suchým a dráždivým kašlem dusí, protože neumí hleny vyplivnout. Takto už… 

    Více info


    Pozitivní nález? Prostatu čeká další zkoumání

    Pokud lékař vysloví podezření na rakovinu prostaty, budou nutná vyšetření kvůli potvrzení diagnózy a případnému zjištění rozsahu...

    Více info


    Manukový med certifikovaný novozélandskou vládou - MGO rating

    Novinka na trhu s Manukovým medem. Hodnocení účinků podle MGO - Methylglyoxal Activity Rating. MGO prokazuje antimikrobiální účinky a jejich hodnocení v manukovém medu je spojené se zničením některých bakterií. MGO je odvozen z DHA (dihydroxyaceton), který se přirozeně vyskytuje v nektaru z keře Manuka.

    Více info


    Jak a čím se vyšetřuje zadní část oka?

    K vyšetření zadní části oka slouží celá řada pomůcek a metod. V následujícím textu je stručně představíme.

    Více info


    Báječné přírodní léky - Med

    Vedle česneku je med pravděpodobně jedním z nejsilnějších přírodních antibakteriálních prostředků. Včelí dělnice shánějí nektar z květů a skladují jej ve včelích váčcích. V úlu vyvrhují nektar do šestihranných buněk. Poté se práce ujmou další dělnice po dobu zhruba dvaceti minut nektar znovu polykají a vyvrhují. Nektar se takto zahušťováním cukru a vypařováním vody mění v med. K výrobě asi půl kilogramu medu musí včely uletět vzdálenost rovnající se pětinásobku obvodu zeměkoule, přičemž nasbírají 75 000 dávek nektaru.

    Více info


    Med a hlíva? Životodárné spojení

    Med je považován za jedno z nejsilnějších přírodních antibiotik. Je znám především svojí schopností ničit bakterie. A ve spojení s beta-glukany získanými z hlívy ústřičné se účinnost medu ještě zvýrazňuje.

    Více info


    5 největších mýtů o jarní alergii: Nelze ji zdědit, stačí jíst lokální med, zmizí změnou prostředí

    Sezóna jarních alergií je v plném proudu. V tomto období se do ovzduší dostává především pyl odkvétající břízy, vrby, borovice a… 

    Více info


    Přírodní prostředky, které vám mohou zachránit život: Med

    Med je jedním z nejvíce účinných přírodních léčebných prostředků. Uvedeme jen některé z vědecky prokázaných zdravotních účinků a aplikací medu.

    Více info


    Nachlazení nejlépe zažene citron a med

    Léky proti nachlazení jsou vyhozené peníze a pacienti by se měli radši spoléhat na tradiční kúru s čajem, citrónem a medem. V odborném dobrozdání to dnes oznámilo britské Královské sdružení všeobecných lékařů. Jen málo důkazů podle britských doktorů svědčí o tom, že by některé léky proti kašli měly výraznější účinek.

    Více info


  • Přehled nemoci nalez rpt.med. v zadní 1/3flap lezé v row zoně

  • Zadní rýma u kojence



    Více info

    Zadní rýma u dětí



    Více info

    Zadní rýma



    Více info

    Zadní část krku



    Více info

    Med



    Více info

    Léze na mozku



    Více info

    Léze na játrech



    Více info

    Difuzní jaterní léze



    Více info

  • Příznaky nemoci nalez rpt.med. v zadní 1/3flap lezé v row zoně

  • Stacionární nález

    Lékařský nález je důležitým dokumentem, který je součástí celého chorobopisu nemocného. Jde o kolektivní fyzické a psychologické zhodnocení stavu nemocného, které lékař vyšetřil. Skládá...

    Více info

2024 © Tvojedoktorka.cz / Provozovatel - kontakt / Hledané dotazy / Zásady obchrany osobních údajů / Nemoci / Příznaky / Témata / Poradna / Vyšetření / Magazín