občasné mlžení v očích - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci občasné mlžení v očích. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí občasné mlžení v očích. |
Pocit písku v očíchje mi 75 let a poslední dobou mě pálí v očích,j pocit písku v očích a citlivost na sluníčko.nebo světlo od televize,nebo počítače?Dobrý den, velmi pravděpodobně máte syndrom suchého oka. Zkuste kapat umělé slzy až 5x denně, měly by... Více info |
Nedostatečná tvorba slz v očíchNedostatečná tvorba slz v očích a nedostatek iontů v těle? 63 let, v I. stupni invalidního důchodu kvůli těžkému postižení sluchu. Nyní po odnětí obou menisků levého kolene nemohu najít vhodné zaměstnání kvůli snížené výkonnosti operované nohy, proto se zdržuji doma. V chladnějším období roku sedím ráno...Dobrý den, co se týče problematiky očí. Aktuální teplé, suché počasí, výraznější prašnost má určitě negativní... Více info |
Závratě, tlak v očích, nízká tepová frekvenceDobrý den, už 3 dny jsem takova mimo, nedokážu se pořádně soustředit, myslet, vidění je horší. Jako bych byla "opilá". Takove stavy jsem uz občas měla ale max za hodinku to bylo pryč. Myslela jsem si že asi málo magnesia a vic to neřešila. Ale ted? První den - jako bych byla opilá. Druhy den- to samé...Dobrý den, slečno Andreo, doporučuji Vám kontrolu u Vašho lékaře dnes nebo si zajděte na pohotovost.... Více info |
Praskání v očíchDobrý den, před půl rokem jsem byla na vyšetření na ušním, jelikož mám pocit, že špatně slyším na levé ucho. Tam se potvrdilo, že mezi 1-6khz na levé ucho neslyším. Byla jsem v takové komoře, kde mi pouštěli do uší šumy. Týden na to mi začalo pískat v uších.Již jsem se toho nezbavila. Do toho před měsícem...Dobrý den paní Vlaďko. Děkujeme za Váš dotaz. Vámi popisovaná bolest může být známkou nitrooční hypertenze.... Více info |
Praskají mi žilky v očíchDobrý den, už několik let mám v obou očích na bělmu velké červené žilky. Oči jsem měla vždy citlivé a často mi žilky praskají. Chtěla bych se zeptat, zda je toto nutné řešit? Nechci nic zanedbat, ale pokud se jedná pouze o kosmetickou závadu a nemůže to mít další důsledky, nechci s tím nikoho obtěžovat....Dobrý den, souhlasím s kolegyní. Pokud nemáte obtíže, jde o vrozenou záležitost, při obtížích lze kapat... Více info |
Závratě, tlak v očích, porucha koncentraceDobrý den,je mi 54 let,užívám na tlak Orcal neo,Betaloc sr Cca 2.měsíc pociťuji závratě,tlak v očích a v zátylku až do krční páteře,občas mi škube v levém oku.Měl jsem jednou zúžené vidění s barevnými obrazci v obou očí.Špatně se mi soustředí na práci.Pracuji v manažerské pozici,každodenní stres je...Dobrý den, chápu že snaha o redukci stresu je vzhledem k zaměstnání obtížná, je tedy naopak nutné klást... Více info |
Prasklinky v očíchDobrý den, u našeho syna pozorujeme od narození takové prasklinky v očích. Jsou vidět jen při určitém úhlu pohledu, kdy se oči "lesknou" proti světlu. Nyní je mu 5 týdnů a jsou více rozpoznatelné. Prohlídka s takto malým dítětem je u očního lékaře problém, nikdo je nechce vyšetřovat, proto zkoušíme dotaz...Dobrý den, z fotografií se nezdá, že by tam byl nějaký větší problém. Každý máme lehce viditelné cévky... Více info |
Červené žilky v očíchVíce info |
Tlak v očíchVíce info |
Pocit písku v očíchVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |