špatná funkce řitního svěrače - diagnóza, příznaky, léčba - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci špatná funkce řitního svěrače - diagnóza, příznaky, léčba. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí špatná funkce řitního svěrače - diagnóza, příznaky, léčba. |
Léčba snížené funkce štítné žlázyDobrý den, můj dotaz se týká štítné žlázy. Beru euthyrox 50 5x týdně 1tbl, ale dost se mi po něm motá hlava asi 3h po užití léku. Mé hodnoty z laboratoře jsou TSH 0,69 , fT4 15,76. USG mám normální. Před 2 měsíci mi má lékařka snížila na pulku denně, ale stále se mi točí po něm hlava. Chtěla jsem se...Dobrý den, po dvou měsících po snížení dávky bych doporučila další odběr, aby bylo vidět, jak TSH na... Více info |
Léčba zvýšené funkce štítné žlázy v těhotenstvíDobrý deň, Chcem sa opýtať či liek Thyrozol na zvýšenu funkciu štitnej žlazy je bezpečny v tehotenstve, resp. Ako sa postupuje ked je žena tehotna a lieči sa na štitnu žlazu? Moje posledné výsledky TSH boli 0,004, doktorka mi dala lieky no kedže je šanca že som tehotna, bojím sa lieky úživať, sú bezpečné...Dobrý den, ano, Thyrozol je možné brát v těhotenství. Mnohem horší následky na plod má neléčená hyperthyreoza.... Více info |
Léčba snížené funkce štítné žlázyDobry den, chtela bych se zeptat, byl mi zjisten zanet stitne zlazy a hypofunkce. Hodnoty TSH 25.610 mIU/I a Protilatky proti tyreoglobulinu 421.80 IU/ml a byl mi predepsan lek Euthyrox 50. Kdyz jsem ale cetla pribalovy letak dost me znepokojilo ze lecba je celozivotni. Je tomu opravdu tak? Neni neaka...Dobrý den, pokud máte diagnostikovanou hypofunkci štítné žlázy, léky budete muset opravdu brát celý... Více info |
Léčba snížené funkce štítné žlázyDobrý den, V lednu z rozboru krve TSH 123,216 FT 4 5,2 ATPO 433,97 ATG 54,31 . Uspěl jsem s objednáním až u čtvrtého endokrinologa. Paní doktorka si přečetla výsledky a předepsala Euthyr. 100. Na kontrolu a vyšetření v květnu. Můj současný stav popisovat nebudu, ale je to špatné. Je to adekvátní...Dobrý den, Emile, dle výsledků máte již těžkou formu snížené funkce štítné žlázy. Asi vás to nepotěší,... Více info |
Špatná nálada, nebo deprese? Poznejte na sobě její příznaky včas!Špatnou náladu nebo lidově „depku“ mívá čas od času snad každý z nás. Skutečnou epizodu...Více info |
Špatná funkce ledvin-jaká je léčba?Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaká je léčba ledvin, pokud mi propouští bílkoviny, bilirubin a mám moč zásaditou /pH 8,9/. Mám velkou fyzickou a psychickou zátěž. Hodně sportuji. Držím se zásad zdravé výživy - nejím krystalový cukr,ani nic, co ho obsahuje, příjem sacharidů mám v podobě vloček namočených...Pokud ledviny nefungují tak, jak by měly, pravděpodobně to vůbec nesouvisí s vaším jídelníčkem ( ale... Více info |
Infekce a špatná funkce štítné žlázyDobrý den.Mám na vás poslední dotaz.Minulý týden jsem byla u obvodního lékaře a zjistili mi že mám infekci dýchacích cest a špatnou funkci štítný žlázy.Jsou tyto dvě onemocnění považována za imunitní poruchu?Dobrý den, imunitní porucha je široký pojem, jsou to nemoci a ty mohou mít lidé i s normální imunitou.... Více info |
Špatná funkce svěrače?Dobrý den, poslední rok se mi stává, že si musím několikrát za den použít toaletní papír na utření řitního otvoru a i když to pokaždé udělám důkladně, stejně nebývá za nějaký čas čistý. Mám obavy, abych nebyl cítit, proto to dělám několikrát za den i když si zatím nikdo nestěžoval. Včera se mi dokonce...Dobrý den, doporučila bych vám určitě navštívit lékaře. Nejvhodnější by bylo zajít nejprve k obvodnímu... Více info |
Špatná funkce ledvinVíce info |
Svědění řitního otvoruVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |