sudek syn - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci sudek syn. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí sudek syn. |
Syn je paty den od propichnuti usniho bubinkuDobry den, syn je paty den od propichnuti usniho bubinku. Zaleceno atb amoksiklav (treti den atb). Bez horecek, ucho uz neni bolestive, nicmene stale z neho jeste "kape", i kdyz mene, nez v predchozich dnech (na zacatku mel v uchu "jezirka"). Vnejsek ucha vytirame vatou s odvarem hermanku, jinak nic...Dobrý den, je to ještě jenom 5tý den po píchnutí bubínku, obecně platí, že po arteficiálním píchnutí... Více info |
Syn 12 let má nějakou dobu kolem nosu a brady občas i v obočí a čele pupínky z hnisemDobrý den syn 12 let má nějakou dobu kolem nosu a brady občas i v obočí a čele tyto pupínky z hnisem je to jakoby po větší ploše a svědí ho to, v záhybu nosu občas i suché je to. Mohu poprosit radu co by to mohlo být a co na to použít děkuji. Přikládám fotky.Dobrý den, v úvodu musím upozornit, že hodnotit projevy jenom z fotografie je poměrně obtížné. Neznám... Více info |
Syn má už asi tři měsíce asi 2 cm uzlinu za uchemDobrý den syn má už asi tři měsíce asi 2 cm uzlinu za uchem. V noci se dost potí. Občas si stěžuje na bolest pravého podzebri jakoby pálení. Odběry krve v pořádku doktor to dále neřeší. Chci se zeptat jak se pozná rakovina uzlin když je krevní obraz naprosto v pořádku nemusíme se jí obávat byla by tam...Dobrý den, nejspíše rakovinou lymfatických uzlin myslíte maligní lymfomy, čili nádory z lymfatické tkáně... Více info |
Můj syn (2měsíců), má alergii na mléko, prokázanou lehce na kasein v roceDobrý den, ráda bych se zeptala, můj syn (20měsíců), má alergii na mléko, prokázanou lehce na kasein v roce, ale po nemizení ekzému jsme nakonec přešli na neocate. Nyní reaguje i na olíznutí kelímku od jogurtu kopřivkou kolem úst, na krku, na rukách. Vysadili jmse i ghee a teprve po všem vysazení se...Dobrý den, je pravděpodobné, že s tím, jak bude dozrávat imunitní systém se i alergie budou vytrácet,... Více info |
Syn je na mě velmi fixovaný.Dobrý den, můj dotaz se týká mého syna, který má 21měsíců. Syn je na mě velmi fixovaný. Vím, že si na toto "ztěžuje" většina maminek, ale u nás to začíná pomalu přecházet v "problém". Se synem jsme hodně doma oba s manželem, ale manžel má hodně práce. Tedy všechny úkony jako je krmení, koupání,...Dobrý den paní Evo, doporučila bych Vám se synem nejdříve zajít k ošetřujícímu pediatrovi, do budoucna... Více info |
Můj teď už roční syn začíná odmítat SunarDobrý den, prosím o radu,co dělat,nebo čím to může být.. Můj teď už roční syn začíná odmítat Sunar.. Pije ho téměř od narození,dostali jsme se ale na max. množství 200 ml vždycky na jednu dávku,,v průběhu roku ho ale vypije čím dál méně a po roce už mi nechce vypít ani 150 ml v jedné dávce.. Mléko nyní...Dobrý den, za prvé by jsem asi vyvrátila Vaší mylnou představu o tom, že by jednoročné dítě potřebovalo... Více info |
Syn (2 roky) ma alergii na bilkovinu kravskeho mleka.Syn (2 roky) ma alergii na bilkovinu kravskeho mleka. Jedna se o asi silnou alergii s anafylaktickou reakci (bezprostredne po kontaktu/poziti s BKM koprivka, zvraceni, otok sliznic, ztizene dychani atd). Zajimalo by me, zda je obvykle, aby i takto silna alergie vymizela s vekem a zda to lze nejak podporit....Dobrý den, pokud neznám výsledky laboratorních vyšetření, tak lze velmi těžko předpovědět vývoj alergie... Více info |
Syn 6 let již delší dobu v noci zvracíDobrý den, syn 6 let již delší dobu v noci zvrací. 6.12,21.12,25.12,1.1. v těchto dnech se mezi 3-5 hod ranní probudil a několikrát se vyzvracel (zbytky jídla) - přikládali jsme to dietním chybám vzhledem k datumům. Dále zvracel 6.1. (4.30 h ráno jen šťávy 4 x) ráno mu potom již nic není nají se napije...Dobrý den paní Naděždo, doporučila bych ještě provést sonografii břicha, nevím, zda byly provedeny odběry... Více info |
Co může mít syn za nemoc?Dobrý den, před dvěma dny (30.3.) se náš syn (16 měs) celý osypal (foto v příloze). Jelikož je má žena v 16. týdnu těhotenství, máme obavy, zda se nejedná o pátou nemoc a zda bychom to neměli akutně řešit s gynekologem. Žena má jít na běžnou kontrolu až 16. 4. Co tomu předcházelo: Od 10. do 12.3....Dobrý den, jak prodromální stádium, tak i klinický obraz po výsevu exantému je u páté a šesté nemoci... Více info |
Syn má více než měsíc zvýšenou teplotuDobrý den, chtěla bych se poradit ohledně syna (1,5 roku), již má více než měsíc zvýšenou teplotu (kolem 37,4), řešila jsem s pediatrem, krevní obraz v pořádku, sedimentace nízká, v moči se našly bakterie (Escherichia coli, Enterococcus faecalis), léčeno Amoksiklavem. Teploty má stále, proto další odběr...Dobrý den, bakterie v množství 10 na 4 spíše svědčí pro kontaminaci během odběru, o signifikantní bakteriurie... Více info |