• Váček nažloutlé barvy - diagnóza, příznaky, léčba

  Na této stránce naleznete veškeré informace o nemoci Váček nažloutlé barvy. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí Váček nažloutlé barvy.

 • 
 • Články na téma nemoci Váček nažloutlé barvy

 • Zubní váček

  Zubní váček je drobný útvar vznikající v dutině ústní, konkrétně v oblasti kořenového kanálku zubu. Co zubní váček způsobuje a jaké jsou jeho projevy? Na...

  Více info


  Digitální ulcerace začíná změnou barvy kůže a může končit amputací

  Změna zabarvení kůže na rukou a nohou, zpomalené hojení i malých odřenin a vývoj vředů na konečcích prstů, které po zhojení… 

  Více info


  Diagnóza žloutenka: Co kromě barvy napoví?

  Virová hepatitida typu A (lidově „nemoc špinavých rukou“) je onemocnění, které se velmi snadno šíří. Zejména v dětských kolektivech...

  Více info


  Barvy pomáhají uzdravovat

  Barvy hrají v životě každého člověka důležitou roli. Barvy mohou být pro nás oblíbené, neoblíbené a odpuzující. Oblíbené barvy nás mohou uklidňovat nebo aktivizovat. Neoblíbené nás mohou rozrušovat a nebudeme se v jejich blízkosti cítit dobře. U odpuzujících barev vydržíme jen velmi krátkou dobu. Co to je, co v nás vyvolává tyto stavy?

  Více info


  Jaký vliv na nás mají barvy

  Přibližně od roku 1942 začínalo být zřejmé, že různé barvy mohou - přijdou-li do našeho zorného pole - ovlivňovat náš nervový systém a naše emoce.

  Více info


  Barvy léčí i ubližují

  Především ženy jistě znají následující situaci: Máte rádi určitou barvu, řekněme modrou, a proto ji preferujete i na oblečení. Pak se jednoho dne probudíte s touhou vzít si na sebe něco žlutého, zoufale se přehrabujete mezi modrými svetříky a máte pocit, že nemáte vůbec nic na sebe. Je to tím, že každá barva působí na organismu jinak a naše podvědomí dobře ví, která z nich nám v daný okamžik nejvíce prospěje.

  Více info


  Dopřejte si svoje barvy

  Jsme tím, jaké barvy volíme, řekl slavný Goethe. Zkušený psycholog by se jistě dozvěděl něco o naší povaze podle barev, které preferujeme na našem oblečení. Jistě i plno z nás má určitou intuitivní schopnost odhadnout náladu či nějaký ten charakterový rys druhého člověka , když víme, jak se dotyčný obléká.

  Více info


  Typologie a barvy

  Cítíte-li, že vám určité barvy mohou pomoci, oblékejte se do nich, dívejte se na ně během dne nebo na nich spěte. Pokud nějakou barvu skutečně potřebujete, všimněte si, že ji začnete k sobě přitahovat.

  Více info


 • Dotazy na téma Váček nažloutlé barvy

 • Nažloutlé nehty u dítěte

  Dobrý den, ráda bych požádala o radu. Mám 19-ti měsíčního syna, kterému už asi půl roku kapu na nehtíky u nohou 2x denně kapky Batrafen z důvodu plísně (dle kožní lékařky). Nejprve jeden nehtík, pak se nám to udělalo na třech. Kožní řekla kapat raději na všechny. Při kontrole, kde zastupovala jiná...

  Dobrý den, zjištění o čo se jedná je možné ze stěru, který provede lékař. Jedná se ale s nějvětší pravděpodobností...

  Více info


  Nazloutlé oči

  Dobrý den, mám gillbertův syndrom. Už tak rok mám nažloutlé bělmo(hodně) a už mě nebaví dotazy ostatních lidí jestli mám žloutenku a podobně. Už více než měsíc užívám zinek a ostropestřec a výsledky žádné, tak se chci zeptat jestli byste mi nemohl/a dát nějakou radu jak se zbavit nažloutlých očí. Děkuji.

  Dobrý den, máte onemocnění jater, kdy je v organismu nadbytek bilirubinu, který toto onemocnění provází...

  Více info


  Nažloutlé bělmo

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat,ohledně svého přítele. Od doby co se známe má nažloutlé bělmo a celkově hodně špatnou a přecitlivělou pleť. Je od dvanácti let vegetariánem,mohlo by to mít souvislost?

  Dobrý den, vegentariánství by na žluté bělmo nemělo mít vliv. Preventivně by měl přítel absolvovat...

  Více info


  Nažloutlé ochlupení na genitáliích

  Dobrý den mám ochlupení na varlatech a to je takové do žluta nevím co s tím můžete mi nějak poradit prosím ? řekl bych že to má i svůj specifický pach.

  Může jít o bakteriální infekci, nejprve zintenzivněte svou osobní hygienu, možná by bylo vhodné i na...

  Více info


  Nažloutlé kuličky z krku

  Dobrý den už asi rok a půl,se mi občas povede z krku dostat takové nažloutlé zapáchajicí kuličky různé velikosti,při nachlazení se objevují mnohem častěji,na internetu jsem si kdysi přečetl že je to normální tak jsem to neřešil,ale i tak bych rád věděl co by to mohlo být.

  Vážený pane Davide, mohlo by se jednat o tzv. čepy při chronickém zánětu nosohltanu. Doporučuji Vám podstoupit...

  Více info


  Nažloutlé Spermie

  Dobrý den, vždy při ejakulaci mám nažloutlé spermie, chtěl jsem se zeptat jestli je to příznak nějaké infekce. V případě že není tak jestli se dá nějak udělat abych měl spermie bílé pomocí nějakých léků nebo konzumování určitých složek jídla. Děkuji za odpověd a věnovaný čas.

  Dobrý den, může jít o vliv jídla, pití a frekvence ejakulace. Slabý žlutavý tón být může

  Více info


  Nažloutlé oči

  Dobrý den, je mi 14 let. Beru antibiotika a mám zažloutlé bělmo a mám strach. Myslíte že to může být s toho že beru antibiotika? Žloutnutí začalo po dvouch dnech po začátku braní antibiotik. Četl jsem že antobiotika zatěžují játra a tak by to mohlo být s toho. Prosím poraďte mi jestli je to z antobiotik...

  Dobrý den, neuvádíte jaká antibiotika berete a ani na co. U některých onemocnění to může být příznak...

  Více info


  Nažloutlé nehty

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat na můj problém. Už asi měsíc mám nažloutlé nehty na okraji nehtové ploténky, těsně před tím, kde je již nehet volný. Vyskytuje se to zejména na malíčkách, prsteníčkách a prostředníčkách. Pro upřesnění přikládám fotky. (Doufám, že to jde trochu vidět, raději jsem postižené...

  Dobrý den, zabarvení nehtů může být používáním barevných laků na nehty, i když jste si již delší dobu...

  Více info


  Nažloutlé sperma

  Dobrý den, Je mi 34 let a občas se mi stane, zě při 2 -3 erekci během jednoho dne mi po nějaké chvíli ochabne a už s tím nic nenadělám, můžete mi poradit čím to ? také se mi stává, že po ejakulaci už delší dobu pozoruji ve spermatu jaká si nažloutlá ložiska( hrudky ), jestli nějáká infekce? prosím...

  Dobrý den, na kvalitu a vzhled spermatu má vliv mnoho faktorů, zejména množství vypitých tekutin, strava...

  Více info


  Nažloutlé hrudkovité sperma

  Dobrý den,je mi 20 let a mám po uspokojení nažloutlé hrudkovité sperma a je i celkem průhledné ,do toho mám i bílý výtok ,někdy se objeví a někdy zase ne..Nepiji ,nekouřím ,jím zdravě a piji vodu ,prosím o radu,děkuji.

  Dobrý den, pane Adame, bylo by vhodné vyšetření u praktického lékaře s odběrem moči, aby došlo k vyloučení...

  Více info


 • Přehled nemoci Váček nažloutlé barvy

 • Váček pod zubem  Více info

  Váček nad zubem  Více info

  Váček na zubu  Více info

  Váček na dásni  Více info

  Váček  Více info

  Prázdný gestační váček  Více info

  Nažloutlé sperma  Více info

  Nažloutlé bělmo  Více info

  Gestační váček  Více info

  Barvy na vlasy  Více info

 • Poradna na téma Váček nažloutlé barvy

 • Nažloutlé nehty u dítěte  Více info

  Nazloutlé oči  Více info

  Nažloutlé ochlupení na genitáliích  Více info

  Nažloutlé kuličky z krku  Více info

  Nažloutlé Spermie  Více info

  Nažloutlé oči  Více info

  Nažloutlé nehty  Více info

  Nažloutlé hrudkovité sperma  Více info

  Moje stolice je tmavé barvy- zeleno-černé  Více info

  Průjem černé barvy  Více info

2018 © Tvojedoktorka.cz / Provozovatel - kontakt / Hledané dotazy / Nemoci / Příznaky / Témata / Poradna / Vyšetření / Magazín