• Nažloutlé sperma - diagnóza, příznaky, léčba

  Na této stránce naleznete veškeré informace o nemoci Nažloutlé sperma. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí Nažloutlé sperma.

 • Články na téma nemoci Nažloutlé sperma

 • Sperma českých mužů se zhoršuje v zimě

  Znečištěné ovzduší má negativní vliv na kvalitu spermatu. Vědci nedávno zjistili, že k neplodnosti mužů přispívají mimo jiné poruchy dosud málo prozkoumané hlavičky spermie, která nese genetickou informaci. Také na tuto nejdůležitější část spermie má čistota ovzduší vliv, způsobené vady přitom snižují pravděpodobnost otěhotnění a zvyšují procento spontánních potratů. Vyplývá to ze studie, o které mluvil na semináři Akademie věd lékař Jiří Rubeš.

  Více info


  Alergie na sperma

  Některé ženy mohou alergicky reagovat na partnerovo sperma. Alergie se může projevit jako kopřivka, bolesti v podbřišku, silné stahy dělohy, průjem, zvracení či jako nebezpečný astmatický záchvat nebo život ohrožující anafylaktický šok.

  Více info


  Sperma jako antidepresivum

  Mužské sperma prospívá duševnímu zdraví žen, protože funguje jako účinné antidepresivum. Tvrdí to zpráva, kterou podle francouzského serveru TrendyMen zveřejnili američtí vědci z Newyorské státní univerzity.

  Více info


  Muži by si měli nechat vyšetřit a zmrazit sperma

  Nekvalitní spermie jsou příčinou neplodnosti u víc než poloviny párů, které přijdou na některé ze 40 pracovišť reprodukční medicíny v ČR. Zdravý muž by měl mít 15 milionů spermií na jeden mililitr. Ještě v roce 1990 byla hranice 40 milionů spermií, kvůli klesající plodnosti mužů ji Světová zdravotnická organizace snížila na méně než polovinu.

  Více info


  I starší muž může mít zdravé sperma

  Pokud starší muž přemýšlí o založení rodiny, měl by se aktivně snažit o zdraví svých spermií a tím zvýšit jejich šanci na úspěch.

  Více info


  Bezvýslednou snahu o potomka může mít na svědomí alergie na sperma

  Kudy chodíme, tudy se setkáváme s nejrůznějšími druhy alergenů. Při úklidu nás ohrožuje prach, na procházce p

  Více info


 • Dotazy na téma Nažloutlé sperma

 • Nažloutlé nehty u dítěte

  Dobrý den, ráda bych požádala o radu. Mám 19-ti měsíčního syna, kterému už asi půl roku kapu na nehtíky u nohou 2x denně kapky Batrafen z důvodu plísně (dle kožní lékařky). Nejprve jeden nehtík, pak se nám to udělalo na třech. Kožní řekla kapat raději na všechny. Při kontrole, kde zastupovala jiná...

  Dobrý den, zjištění o čo se jedná je možné ze stěru, který provede lékař. Jedná se ale s nějvětší pravděpodobností... ...

  Více info


  Nazloutlé oči

  Dobrý den, mám gillbertův syndrom. Už tak rok mám nažloutlé bělmo(hodně) a už mě nebaví dotazy ostatních lidí jestli mám žloutenku a podobně. Už více než měsíc užívám zinek a ostropestřec a výsledky žádné, tak se chci zeptat jestli byste mi nemohl/a dát nějakou radu jak se zbavit nažloutlých očí. Děkuji.

  Dobrý den, máte onemocnění jater, kdy je v organismu nadbytek bilirubinu, který toto onemocnění provází... ...

  Více info


  Nažloutlé bělmo

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat,ohledně svého přítele. Od doby co se známe má nažloutlé bělmo a celkově hodně špatnou a přecitlivělou pleť. Je od dvanácti let vegetariánem,mohlo by to mít souvislost?

  Dobrý den, vegentariánství by na žluté bělmo nemělo mít vliv. Preventivně by měl přítel absolvovat... ...

  Více info


  Nažloutlé ochlupení na genitáliích

  Dobrý den mám ochlupení na varlatech a to je takové do žluta nevím co s tím můžete mi nějak poradit prosím ? řekl bych že to má i svůj specifický pach.

  Může jít o bakteriální infekci, nejprve zintenzivněte svou osobní hygienu, možná by bylo vhodné i na... ...

  Více info


  Nažloutlé kuličky z krku

  Dobrý den už asi rok a půl,se mi občas povede z krku dostat takové nažloutlé zapáchajicí kuličky různé velikosti,při nachlazení se objevují mnohem častěji,na internetu jsem si kdysi přečetl že je to normální tak jsem to neřešil,ale i tak bych rád věděl co by to mohlo být.

  Vážený pane Davide, mohlo by se jednat o tzv. čepy při chronickém zánětu nosohltanu. Doporučuji Vám podstoupit... ...

  Více info


  Nažloutlé Spermie

  Dobrý den, vždy při ejakulaci mám nažloutlé spermie, chtěl jsem se zeptat jestli je to příznak nějaké infekce. V případě že není tak jestli se dá nějak udělat abych měl spermie bílé pomocí nějakých léků nebo konzumování určitých složek jídla. Děkuji za odpověd a věnovaný čas.

  Dobrý den, může jít o vliv jídla, pití a frekvence ejakulace. Slabý žlutavý tón být může ...

  Více info


  Nažloutlé oči

  Dobrý den, je mi 14 let. Beru antibiotika a mám zažloutlé bělmo a mám strach. Myslíte že to může být s toho že beru antibiotika? Žloutnutí začalo po dvouch dnech po začátku braní antibiotik. Četl jsem že antobiotika zatěžují játra a tak by to mohlo být s toho. Prosím poraďte mi jestli je to z antobiotik...

  Dobrý den, neuvádíte jaká antibiotika berete a ani na co. U některých onemocnění to může být příznak... ...

  Více info


  Nažloutlé nehty

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat na můj problém. Už asi měsíc mám nažloutlé nehty na okraji nehtové ploténky, těsně před tím, kde je již nehet volný. Vyskytuje se to zejména na malíčkách, prsteníčkách a prostředníčkách. Pro upřesnění přikládám fotky. (Doufám, že to jde trochu vidět, raději jsem postižené...

  Dobrý den, zabarvení nehtů může být používáním barevných laků na nehty, i když jste si již delší dobu... ...

  Více info


  Nažloutlé sperma

  Dobrý den, Je mi 34 let a občas se mi stane, zě při 2 -3 erekci během jednoho dne mi po nějaké chvíli ochabne a už s tím nic nenadělám, můžete mi poradit čím to ? také se mi stává, že po ejakulaci už delší dobu pozoruji ve spermatu jaká si nažloutlá ložiska( hrudky ), jestli nějáká infekce? prosím...

  Dobrý den, na kvalitu a vzhled spermatu má vliv mnoho faktorů, zejména množství vypitých tekutin, strava... ...

  Více info


  Nažloutlé hrudkovité sperma

  Dobrý den,je mi 20 let a mám po uspokojení nažloutlé hrudkovité sperma a je i celkem průhledné ,do toho mám i bílý výtok ,někdy se objeví a někdy zase ne..Nepiji ,nekouřím ,jím zdravě a piji vodu ,prosím o radu,děkuji.

  Dobrý den, pane Adame, bylo by vhodné vyšetření u praktického lékaře s odběrem moči, aby došlo k vyloučení... ...

  Více info


 • Přehled nemoci Nažloutlé sperma

 • Sperma



  Více info

  Nažloutlé sperma



  Více info

  Nažloutlé bělmo



  Více info

  Krev ve sperma



  Více info

  Alergie na sperma



  Více info

 • Příznaky nemoci Nažloutlé sperma

 • Váček nažloutlé barvy



  Více info

 • Poradna na téma Nažloutlé sperma

 • Nažloutlé nehty u dítěte



  Více info

  Nazloutlé oči



  Více info

  Nažloutlé ochlupení na genitáliích



  Více info

  Nažloutlé kuličky z krku



  Více info

  Nažloutlé Spermie



  Více info

  Nažloutlé oči



  Více info

  Nažloutlé nehty



  Více info

  Dvakrát jsem už vyloučil sperma, ale po třetí se mi to nepodařilo



  Více info

  Sperma a jeho konzistence



  Více info

  Nažloutlé hrudkovité sperma



  Více info

2018 © Tvojedoktorka.cz / Provozovatel - kontakt / Hledané dotazy / Nemoci / Příznaky / Témata / Poradna / Vyšetření / Magazín