Vánoce a cukrovka? Poradíme vám, jak si svátky užít bez výčitek - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Vánoce a cukrovka? Poradíme vám, jak si svátky užít bez výčitek. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Má smysl užít Postinor?Dobrý den, měli jsme s přítelkyní pohlavní styk před pár hodinami, ale praskl nám bohužel kondom. Za pár hodin jí začala menstruace. Má smysl užít Postinor? DěkujuDobrý den, to se občas stane, bohužel. Ve Vaší situaci, kdy přítelkyně pár hodin po tom, co jste měli... Více info |
Počínající cukrovkaDobrý den, v září mi lékařka během preventivní kontroly zjistila vysoky cukr 6,8.po týdnu jsem přišla na premereni, hodnota byla 7 na lacno,dlouhodobý cukr v pořádku, tak mě dr poslala na test oggt. Výsledky byly v normě, ale nasadila mi dietu a teď v prosinci kontrola. Při kontrole mi byla opět naměřena...Dobrý den paní Krystýnko! Plně souhlasím s názorem pana doktora Tomandla - nebojte se, že máte cukrovku,... Více info |
Cukrovka 1. typu a sportDobrý den, jsem diabetik 1. typu. Zatím bez komplikací, chci se ale zeptat na účinky sportování. Jezdím na kole do práce, cca 28km/h, tep 150-160 úderů za minutu. Je to zhruba 85-90% maxima, takže bych měl ještě pálit tuky, už jsem měl i noční hypoglikemie a postupně jsem upustil od jízdy do a z práce,...Dobrý den, děkuji za dotaz. Zkuste klidně NovoRapid místo Fiaspu a uvidíte, jak bude na Vás působit.... Více info |
Gestační cukrovkaDobrý den. Dneska jsme byla na test těhotenské cukrovky. Od začátku těhotenstvi mám velké nevolnosti, zvracení., nechuť. Teď je to lepši. Jsem ve 26 týdnu, začínám 27 ale stále zvracím ráno a mám bolesti žaludku. Často jsem hladová, protože raději nejím, když se najim je mi zle. Ale když musmzu tak...Dobrý den paní Hano, dle provedeného glukózového tolerančního testu se bohužel jedná o gestační cukrovku.... Více info |
Cukrovka a vysoký cholesterolDobrý den!Jmenuji se Martin a je mi 49let,.Chtěl,jsem se zeptat na můj zdravotní stav.Jsem diabetik a léčím se z vysok.krev.tlakem.Od Března letošního roku,jsem na sadil dietu a správný životní styl z důvodu hrozící cukrovce,kde mi p.doktorka pohrozila s inzulínem.Od letošního roku v březenu 2020,jsem...Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Je moc dobře, že jste se rozhodl pro sebe něco udělat změnou životního... Více info |
Cukrovka a vysoký cholesterolDobrý den!Jmenuji se Martin a je mi 49let,.Chtěl,jsem se zeptat na můj zdravotní stav.Jsem diabetik a léčím se z vysok.krev.tlakem.Od Března letošního roku,jsem na sadil dietu a správný životní styl z důvodu hrozící cukrovce,kde mi p.doktorka pohrozila s inzulínem.Od letošního roku v březenu 2020,jsem...Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Je moc dobře, že jste se rozhodl pro sebe něco udělat změnou životního... Více info |
Lze užít na kvasinky Fucidin místo Canestenu?Dobrý den Lze použít fucidin na začínající kvasinky na žaludu místi canestenDobrý den, Fucidin je mast s antibiotikem, proto se užívá na bakteriální infekce. Nelze ji tedy používat... Více info |
Nemoc cukrovkaVíce info |
CukrovkaVíce info |
Cukrovka příznakyVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |