vyndání dlahy a šroubu z holeně - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci vyndání dlahy a šroubu z holeně. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí vyndání dlahy a šroubu z holeně. |
Bolest oka po vyndání kontaktních čočekDobrý den,včera jsem si vyndaval oční čočky a od chvíle kdy sem si vyndal pravou oční čočku tak mě bolí oko. Vizuálně je na oku vidět jakási zašedlá skvrna či jak to popsat-> viz. fotka. Při pohybu to lehce řeže. Nepomůže ani zavření oka,pořád je to stejné. Zkoušel sem oční kapky i gel na oči. Bohužel...Dobrý den, z obrázku to není úplně patrné, ale můžete mít na povrchu oka drobný defekt epitelu. Určitě... Více info |
Otok po vyndání zubu moudrostiDobrý den. V pondělí jsem byla na operaci v celkové anestezii na extrakci tří zubů moudrosti. Otok tváří je značný. Na levé straně větší i s modřinou. Otok je i částečně na krku. Po propuštění z nemocnice beru Augmentin, Aescin a léky na bolest. Nevím zda takto velký otok je normální a v následujících...Dobrý den, otok a bolest je zcela normální po takovém zákroku, modřina se Vám udělala z důvodu zatečení... Více info |
Nechci, aby se vyndání prodlužovalo jen např. proto že je dlouhá čekací doba na operaci, nebo kvůli nějakým formalitámDobrý den, v září 2018 jsem si zlomil bérec -> následná operace a zandání hřebu do kosti. Rehabilitaci i kontroly (na které jsem chodil k jinému lékaři než ten co mě operoval) mám za sebou. Vyndání hřebu mi operující lékař doporučil cca za 1 -1,5 roku. Lékař co mi provádí kontrolu mi řekl ať se stavím...Dobrý den. Dřívější vyjmutí hřebu se nedoporučuje. Hojení v této oblast probíhá pomalu a proto se obvykle... Více info |
Vbočený palec, stav po operaci, mám jít na vyndání skobiček?Dobrý den, v květnu to bude rok, co jsem byla na operaci vbočeného palce. Při operaci mi byly vloženy dvě skobičky, které tam stále jsou. Místo nad skobičkami je pořád oteklé, nejvíce odpoledne a večer. Nyní mi lékař doporučuje skobičky dát ven. Mám ale strach, aby se mi vbočený palec znovu nevrátil. Navíc...Dobrý den. Pokud dochází k otokům nad skobičkami je vhodné jejich vynětí. Rok od operace nemá vynětí... Více info |
Stav po vyndání nitroděložního tělíska, vyloučení kusu tkáněDobrý den, je mi 24 let, trpím endometriozou a mám za sebou půl roku zpět laparoskopii. Aktuálně další endo cysta na vaječníku a srůsty. Často trpím také na kvasinkové infekce. Dneska ze mě při výplachu Rosalgin vyšel jakoby “kus masa”. Nejde o krevní sraženinu, je to opravdu světlé, asi 1 cm velké....Vážená paní, z technicky nekvalitní fotografie s malým rozlišením a dvojrozměrné skutečně není možno... Více info |
Stav po úrazu holeněDobrý den, před 10 dny jsem si udělal řeznou ránu cca 3x1 cm hloubka cca 0,5 cm na holeni o čistý kus plechu. Ránu jsem co nejdříve umyl, vydesinfikoval a zavázal. Na chirurgii jsem šel až následující den a bylo mi sděleno, že na šití je již pozdě. Od té doby mažu na ránu mast betadine, při každém převazu...Dobrý den, ano, bohužel, ránu je potřeba zašít v rámci několika hodin, aby se k sobě poraněné části... Více info |
Vyndání stehůO každou ránu, která je opatřena stehy, je nutno důsledně pečovat. Pouze tak si zajistíte nekomplikované hojení. Správná péče o ránu může zabránit rozvoji...Více info |
Stav po vyndání šroubů a destiček z hlezna, nástup do práceDobrý den, 18.1.2019 mi vyndavali šrouby a destičky z pravého hlezna kotníku.. Stále chodím na rehabilitace a nevím, kdy mám nastoupit do práce, pracuji jako profesionální hasič. Na běh do schodů se ještě necítím, ale při poslední návštěvě praktického lékaře mi sestra řekla, že můžu na rhb chodit i...Doporučení k plné zátěži vám nejlépe operatér, který kovový materiál odstraňoval a to podle stavu zlomeniny... Více info |
Zhojení po vyndání šroubů z kotníkuDobrý den,po 2,5 letech mě čeká operace při které mi budou vyndány šrouby a železa z kotníku.Chci se Vás pane doktore zeptat za jak dlouho budu moct po této operaci řídit auto a v rámci možností se sama pohybovat? Také bych chtěla vědět zda po operaci budu potřebovat berle a zda bude nutná nějaká rehabilitace?Děkuji...Podle nálezu se rehabilitace krátce doporučuje. Berle do 7 dní nebo dle nálezu vůbec. Řédit auto lze... Více info |
Vyndání šroubu z kotníkuDobrý den, manžel si 11.1.2009 zlomil hlezenní kloub, 12.1. ho operovali (dráty a šroub). 24.2. má jít do nemocnice na vyndání šroubu, které chce lékař provést pouze v lokálním umrtvení. Manžel se obává, že se bude jednat o bolestivou věc. Prosím o sdělení,zda je možné vyndat šroub z kotníku jiným způsobem....Dobrý den, možnost je samozřejmě v celkové anestezii, nicméně tento zákrok opravdu bolestivý není -... Více info |