vytzeny zub moudrosti - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci vytzeny zub moudrosti. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí vytzeny zub moudrosti. |
Zubní vyšetření - zuby moudrostiDobry den, pred cca. tyzdnom ma zacali bolet zuby - osmicky. Teda vrchny i spodny zub na pravej strane (vyznaceno na OPG). Dnes po cca. tyzdni je to uz lepsie a bolest zubov az tak velmi necitim. Moja otazka je, ci myslite, ze by som si mal nechat zuby vytrhnut, pripadne podla OPG nic nenaznacuje, ze...Dobrý den. Budu vám dávat informaci podle 1,5 roku starého OPG, což bych u svého pacienta nedělal, ale... Více info |
Stav po extrakci zubu moudrostiDobrý den. Včera jsem byla na vytrhnuti horní osmičky. Vytrhnuti bylo 5minutove. Zub nebolí akorát okolí kolem. Jsem unavená a je i zima. Bojím se že by to mohl být zánět. Nebo něco takového. Můžete te my prosim poradit. Otok nemám žádný.Dobrý den, paní Kateřino, vytržení osmiček je dosti náročný výkon. Bolest, otok a někdy i vyšší teploty... Více info |
Zub moudrosti, křivý zubDobrý den, mám zub 2 moudrosti už kolem 4-7 měsíců. Doporučili byste je momentálně vytáhnout? Za 2 týdny jedu do zahraničí ma vysokou školu. A taky mám jeden křivý zub, co byste mi doporučil, rovnátka? Jaké typy rovnátek existují? Obrázky jsou v příloze. Děkuji.Dobrý den. Bez rtg vám nemohu přesně říct, zda je nutné zuby moudrosti vytáhnout. Ale vzhledem k tomu,... Více info |
Včera mi vytrhli zub moudrosti a stále to bolíDobrý den, byla jsem včera ráno na trhání zubu moudrosti. Doteď cítím velmi silnou bolest, slintám jak Bernardýn a v místě zubu mám velkou oteklinu, že si ani nenahmatám kost spodní čelisti. Navíc při polykání mne škrábe v krku jako při angíně. Je toto normální?Dobrý den, ano, den po vytrhnutí zubu moudrosti je toto zcela normální, potíže by měly pomalu ustupovat,... Více info |
Otok po vyndání zubu moudrostiDobrý den. V pondělí jsem byla na operaci v celkové anestezii na extrakci tří zubů moudrosti. Otok tváří je značný. Na levé straně větší i s modřinou. Otok je i částečně na krku. Po propuštění z nemocnice beru Augmentin, Aescin a léky na bolest. Nevím zda takto velký otok je normální a v následujících...Dobrý den, otok a bolest je zcela normální po takovém zákroku, modřina se Vám udělala z důvodu zatečení... Více info |
Stav po extrakci zubu moudrostiDobry den ve čtvrtek jsem byla na extrakci zubu 8 v levo dole(zub se odstranoval skrz to ze se vybočoval na stranu jak byl utlačovan a spatne se provadela dent. Hyg., dostala jsem zadanku od me zubarky a byl cely vyrostly venku) u zubare který zakrok delal, ksem si musela 1 minutu vyplachovat pusu peroxidem(drzel...Dobrý den, Evo, souhlasím s názorem kolegyně Bouškové. Ošetřující stomatolog postupoval velmi zodpovědně.... Více info |
Je to tím, že zub není celý venku a dráždí dáseň, nebo je zub zkažený?Dobrý den, prosím o radu. Dnes jsem si u dcery (13 měsíců) všimla krvavé skvrny v zubu (stolička). Snažila jsem se to vyfotit, viz příloha. Je to tím, že zub není celý venku a dráždí dáseň, nebo je zub zkažený? V červenci máme jít poprvé k zubaři. Moc děkuji za jakoukoliv odpověď. L.Dobrý den, nemyslím si, že by zub byl zkažený, ještě není ani přeřezaný. Drobné krvácení bude nejspíše... Více info |
Mrtvý zubVíce info |
ZubVíce info |
Citlivost zubůVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |