Časté buzení 28. měsíční dcery s pláčem a křikem - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Časté buzení 28. měsíční dcery s pláčem a křikem. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
Kvůli pocení jsem přišla o svatbu své dceryHoukání sanitky místo nazdobeného auta pro nevěstu. To byl důsledek toho, že paní Květa dlouho nepřiznávala své potíže s nadměrným…Více info |
Povzbuzujte ženskost své dceryV životní etapě, kdy se dospívající dívka velmi rychle mění a neustále hledá sama sebe, má silnou potřebu utvrdit se ve své rodící se ženskosti. Pomůže jí to snadněji přijmout počínající tělesná zaoblení, která o tom svědčí.Více info |
Otec: pevný bod v životě dceryRodiče jsou v životě dítěte ty nejdůležitější osoby. Rodina dítě vychovává, formuje, vštěpuje mu základní hodnoty a v neposlední řadě buduje v dítěti pocit sebedůvěry a vlastní hodnoty. Ačkoli každý z rodičů sehrává v tomto procesu nezastupitelnou úlohu, tak si mimořádnou pozornost zaslouží vztah otec - dcera. Jeho kvalita dokáže život děvčete a posléze i dospělé ženy ovlivnit víc, než by se mohlo zdát.Více info |
Jedno noční buzení s pláčem a nechce zpět do postýlky!!Dobrý den, mám 17.měsíční dcerku poslední týden máme takový problém! Večer bez problémů usne sama v postýlce, ale kolem 22-24.hodiny se vzbudí a pláče a pláče- nepomáhá nejít za ní, brečí pořád tak pro ní pak dojdu a je hned klidná a jak je se mnou v obíváků jen si jí vedle sebe posadím v tu ránu usíná!...Dobrý den Moniko! Vaše dcerka touží po vaší blízkosti, po vaší náruči. Důvodů proč tomu tak je může... Více info |
Vysoké CRP 148 u 8 měsíční dceryDobrý den,dcera (8 měsíců) má cca 14 dní mírnou rýmu...k tomu se poslední 4 dny přidal kašel ( také nic hrozného)...měla jednu noc teplotu ( 39) a druhý den už jen bez čípku 37,2 a od té doby teplotu nemá...jen pro jistotu ji byl dnes udělán test CRO a hodnota vyšla 148..dr zkontroloval uši,poslech,různé...Vyšetření CRP je pomocnou diagnostickou metodou. Pokud pediatr nasadil antibiotika a vaše dcera nejeví... Více info |
Dite se v noci budi placem a nechce nicDobry den, nas 5mesicni syn (8300g) se v noci probudi s placem ( i slzicky a hystericky rev, oci obcas otevrene ale nekdy to vypada, ze spi) a nechce prso nechce nosit nechce dudlik ani kdyz rozsvitime lampicku tak to nepomaha. I kdyz ma narok si dat mlicko tak ho nechce a zacne rvat jeste vic. Nyni...Dobrý den paní Jano! V noci může dítě trpět různým dyskomfortem, který ho budí či jinak obtěžuje a protože... Více info |
Časté buzení ze spaní dětíDobrý den, ráda bych se zeptala, jaká homeopatika byste doporučila mojí 2leté dceři na časté noční plakání ze spaní. Do dvou let spala bez problémů celou noc. Po druhém roce se to zlomilo a teď tak asi 4× a vícekrát za noc pláče ze spaní. Přes den je vše v pořádku. Žádné závažné stresy neprodělala. Byli jsme na neurologii, EEG je naprosto v pořádku. Děk...Dobrý den, bylo by vhodné pro Vaši dceru vybrat její individuální lék. K tomu je potřeba získat více informací na osobní návštěvě. Příčina může být jakákoliv. Jestliže do 2 let bylo vše v pořádku a poté se to najednou zlomilo, pravděpodobně tam nějaký spouštěč byl. Může to být cokoliv. I jeden hodně silný zážitek. Měla jsem např. v poradně... Více info |
Moučnivka u 8 měsíční dceryDobrý den, potřebovala bych se zeptat na názor a poradit. Mám 8 měsíců starou dceru, včera jsme byli u pediatra a bylo nám řečeno, že má malá moučnivku, dostali jsme genciánovou violet aměli potírat, ovšem do dneška se vše zhoršilo, dcera špatně "mluví", chraptí -přešlo ji to na hlasivky a ještě se...Dobrý den, rozsáhlá kvasinková infekce vyžaduje léčbu antimykotiky, což jsou léky nedostupné v perorální... Více info |
Dcera se v noci budi s pláčemDobry den pane doktore, prosím o radu, dceři jsou 3 roky a už dva měsíce se mi v noci budí s pláčem, někdy trvá až pul hodiny nez ji utesim, nekdy ani neplace a jen chodí po byte jak namesicna a rano ji treba najdu jak spi na koberci :( deje se to tak bohuzel kazdou noc, zkousela jsem bylinkove caje...Dcera by si jistě zasloužila podrobné vyšetření, obrátila bych se nejprve na praktickou lékařku, aby... Více info |
Očkování 3 měsíční dcery s kardiomyopatiíDobrý den, dceři byla diagnostikována hypertrofická kardiomyopatie. Jsou jí tři měsíce. Zajímá mě váš názor na očkování hexavakcínou. Jestli jí nemůže uškodit, jestli ho máme odložit a hlavně - jestli je toto onemocnění kontraindikací k očkování hexou a dalo by se neočkovat. Děkuji za odpověď.Dobrý den, vakcína Infanrix hexa není obecně kontraindikována u tohoto onemocnění, záleží na rozhodnutí... Více info |