Citlivost sedmičky po vytržení osmičky - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Citlivost sedmičky po vytržení osmičky. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
Hyperakuze, citlivost na hlukHyperkuze je pojem popisující zvýšenou citlivost na zvuk. U normálních lidí vyvolává bolest ucha hluk v hodnotách 120 decibelů, u citlivých lidí tato hranice klesá...Více info |
Citlivost na počasíPříznaky jsou u jednotlivých lidí různé. Může to být odmítavost, podrážděnost, bolesti hlavy, bolest jizev i poruchy spánku nebo nevolnost.Více info |
Citlivost alergika se během života mění – ne vždy ovšem k lepšímuNěkteré alergie samy vymizí, jiné se ale zase mohou objevit. Předpovědět, jaký bude průběh alergie u jednotlivých pacientů, je...Více info |
Vyšší citlivost močového měchýřeDobrý den, můj dotaz se týká problémů s močovým měchýřem, které trvají již 6 let. Mám velmi citlivý močový měchýř, pocit neustálého nucení na močení a nedokonalého vyprázdnění. Urologicky jsem byla kompletně vyšetřena, vše v normě. zkoušela jsem postupně několik druhů léků na hyperaktivní močový měchýř (Vesicare, Uraplex, Spasmex, Ditropan) bez ...Dobry den, v mnoha pripadech je souvislost velmi siroka. Byla-li jste vysetrovana a vysledky jsou negativni, je nutno patrat dale. Pusobeni zanetu, srustu a nejruznejsich deformit se samozrejme na rozvoji techto problemu podilet s velkou pravdepodobnosti muze. Ano, lecebne se jedna o problemovou oblast. V indikovanych pripadech je samozrejme na miste operace. Nelze presne soudit, jestl... Více info |
Vytržení sedmičky v zánětuDobrý den, včera ráno mi zubařka vytrhla sedmičku, který se před třemi lety čistil, ale bohužel se ani po 2 letech nikdy neusadil a občas dalo sobě pořádně vědět. Anestezie úplně nezabrala. Chci se zeptat,zda je normální a v pořádku, že anestezie nebyla 100% účinná (ostrá bolest, zub jsem cítila hodně)...Dobrý den, to že anestezie nezabrala se sice stát může, ale není to v pořádku. Bolest po extrakci můžete... Více info |
Měsíc po chirurgicke extrakci retinovane dolní osmičky a na dasni kousek od vytrhnute osmičky se mi udělala větší bouleDobrý den, jsem měsíc po chirurgicke extrakci retinovane dolní osmičky a na dasni kousek od vytrhnute osmičky se mi udělala větší boule, která na dotek bolí, cítím jí hlavně když jím a je to hodně nepříjemné. Nevíte co to může být ? A zda to zmizí? DěkujiDobrý den, Podle vzdálenosti od vytažené osmičky to vypadá, že to není od ní. Vámi popsaná a vyfotografovaná... Více info |
Citlivost bradavekVíce info |
Citlivost na světloVíce info |
Zvýšená citlivost zubůVíce info |
Citlivost zubůVíce info |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |